Справжній герой: У Києві чоловік врятував 7-річну дівчинку, яка ледь не потонула в озері (фото)

У мережі показали фото киянина, який врятував 7-річну дівчинку на озері Тельбін. Дитина пішла під воду на очах у батьків, проте кілька чоловіків витягли її з води і ще до приїзду "швидкої допомоги" відкачали, повідомляють Патріоти України.

Автор фото в мережі Світлана Олішевська зізналася, що головний герой порятунку залишився невідомим. "Дай, Боже, тобі за все, невідомий чоловіче!!!", - подякувала вона. Проте згодом у соцмережах впізнали рятівника як спортсмена-стрільця Олександра Дудника. "Навички, отримані Олександром у тренуваннях, дозволили йому в стресовій ситуації діяти чітко і ефективно», - написали про нього в пабліку dtp.liev.ua.


Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...