Справжній хижак: Сніговий барс показав дива маскування на полюванні - над цим фото ламає голову мережа

Сніговий барс так замаскувався, спостерігаючи за своєю здобиччю, що його майже неможливо побачити - фото змусило мережу ламати голову. Про це пише The Sun, передають Патріоти України.

Але при уважному розгляді знімка можна помітити, що тварина ідеально вписалася в кам'янисту місцевість, з нетерпінням чекаючи, щоб накинутися на жертву.

Снігові барси відомі тим, що легко маскуються на тлі місцевості, в якій живуть - і фотограф дикої природи Шіванг Мехта зумів зловити саме такий момент: хижак спостерігав за вівцею в долині Спіті в Індії.

За його словами, хитра тварина не могла атакувати жертву, так як вони знаходилися дуже близько до краю обриву в холодній пустельній полонині, високо в Гімалаях.

"Дуже важко побачити сніжного барса в відсутність снігу, коли він схожий на скелю. Камуфляж приголомшливий. Час від часу, навіть коли я фотографував його, я не міг зрозуміти, де він був, коли він не рухався", - розповів Шіванг.

З архіву ПУ. Кинув людей і пішов: Став відомий дивний факт про таємницю перевалу Дятлова

вівторок, 29 вересень 2020, 1:00

У Ігоря Дятлова був вельми крутий характер. Група Дятлова, яка загинула на Уралі у 1959 році, могла влаштувати бійку між собою через свого керівника. Як пише дослідник-аматор Валентин Дегтерьов у своєму блозі, у Ігоря Дятлова був вельми крутий характер...

Зупинили всю "зелену гілку": У київському метро зачепер потрапив під поїзд і загинув жахливою смертю

вівторок, 29 вересень 2020, 0:30

На Сирецько-Печерській лінії київського метрополітену потрапивши під поїзд загинула людина. Про трагедію повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен", зазначають Патріоти України. "Випадок летальний. За попередньою інформацією зачепер потрапив під...