Справжній хижак: Сніговий барс показав дива маскування на полюванні - над цим фото ламає голову мережа

Сніговий барс так замаскувався, спостерігаючи за своєю здобиччю, що його майже неможливо побачити - фото змусило мережу ламати голову. Про це пише The Sun, передають Патріоти України.

Але при уважному розгляді знімка можна помітити, що тварина ідеально вписалася в кам'янисту місцевість, з нетерпінням чекаючи, щоб накинутися на жертву.

Снігові барси відомі тим, що легко маскуються на тлі місцевості, в якій живуть - і фотограф дикої природи Шіванг Мехта зумів зловити саме такий момент: хижак спостерігав за вівцею в долині Спіті в Індії.

За його словами, хитра тварина не могла атакувати жертву, так як вони знаходилися дуже близько до краю обриву в холодній пустельній полонині, високо в Гімалаях.

"Дуже важко побачити сніжного барса в відсутність снігу, коли він схожий на скелю. Камуфляж приголомшливий. Час від часу, навіть коли я фотографував його, я не міг зрозуміти, де він був, коли він не рухався", - розповів Шіванг.

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.