"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускному продовжує підкорювати соцмережі, набираючи мільйони переглядів. Відео, що з'явилося в Facebook Нехворощанської ТГ має шалену популярність, зазначають Патріоти України.

Новоспечений директор став зіркою спочатку місцевого масштабу, а згодом і всеукраїнського. Адже він єдиний танцюючий чоловік-педагог серед шести вчителів. Василю Васильовичу відвели центральну партію в постановці, і впорався він на 12 балів!

Василь Маслей повернувся до рідного села після університету. У школі села Маячка Новосанжарського району він викладав історію і правознавство. А в липні 2021-го педагог виграв конкурс на посаду директора школи.

У 2017 році Василь Маслей влаштував випускникам подарунок - разом з іншими вчителями станцював для дітей під пісню Едіт Піаф. Перфоманс викликав справжній фурор, в відтоді вчителі щороку роблять дітям такий подарунок.

Цьогорічний танець з випускного балу в Маячці просто розірвав соцмережі. За місяць відео зібрало понад 1,1 мільйона переглядів, 1,6 тисячі коментарів та 6 тисяч репостів. 350 тисяч переглядів відео має на YouTube.

Обираючи пісню на випускний-2021, зупинилися на Galibri & Mavik "Федерико Феллини", адже пісня популярна серед молоді. Через це було й чимало критики, адже пісня російськомовна, виконує її російський гурт.

"Я спокійно ставлюся до критики. Ми живемо в незалежній демократичній країні і кожен має право на свою думку, ми не можемо подобатися всім. Справжній лідер повинен вміти гідно приймати критику. А, можливо, комусь просто заздрісно, бо їм так не вдалося", - прокоментував Василь Маслей.

На Львівщині померла найнижча мати України

субота, 25 вересень 2021, 11:09

У Червонограді у ніч проти 25 вересня померла найнижча мати в країні - 36-річна Марія Українець. Жінка тривалий час боролася з онкологією. Про смерть повідомила керівниця благодійного фонду "Здійснити мрію" Уляна Флишко. "Марії Українець більше з нами ...

Річниця авіакатастрофи Ан-26 у Чугуєві: Головнокомандувач ЗСУ на місці трагедії очолив церемонію вшанування загиблих курсантів та офіцерів (фотофакти)

субота, 25 вересень 2021, 10:57

У першу річницю аварії літака Ан-26Ш на місці трагедії поблизу Чугуєва на Харківщині зібралися курсанти та викладачі Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, родичі загиблих і священики. Усього - близько 200 людей. Тут встановили ти...