Справжній маленький ніндзя: Кумедне каченя намагалося перелізти через цегляну стіну (відео)

Маленьке каченя намагалося перелізти через високо цегляну стіну. Вчинок птаха дуже здивував господаря. Бразилець опублікував у соціальних мережах кумедне відео з маленьким каченям. Птаха активно намагалася лізти по цегляній стіні, передають Патріоти України.

Відомо, що каченя – домашній улюбленець доньок бразильця, яке раптово вирішило втекти. У коментарях люди жартували, що пташеня схоже на Тома Круза у фільмі "Місія нездійсненна".

"Погляньте на це каченя. Це каченя, яке подарували моїм дочкам. Подивіться, які неймовірні речі воно виробляє. Воно лізе на стіну, щоб втекти з двору. У це неможливо повірити", – розповів чоловік.

Які коментарі люди залишали під відео:

  • "Його схопили, всі роки тренувань витрачені марно!".
  • "Каченя-павук!".
  • "Воно ще не знає, що качки не можуть лазити по стінах".
  • "У цієї качки дух Тома Круза".

Українці зобов'язані сплатити податки за свої квартири: Коли прийдуть квитанції і чого чекати

понеділок, 29 травень 2023, 6:37

Українці до 1 липня отримають квитанції для сплати податку на нерухомість. Платити потрібно за квартири площею від 60 квадратів та за будинки площею від 120 квадратів. При цьому платити не потрібно у випадку, якщо нерухомість знаходиться в зоні бойових...

Для українських чоловіків змінюються правила виїзду за кордон: Кому дозволять виїхати на роботу з 1 червня

понеділок, 29 травень 2023, 6:28

Виїзд за кордон для багатьох українських чоловіків здійснюватиметься за новими правилами. Зокрема, зміняться правила виїзду на роботу для держслужбовців та діячів культури.Як зміняться правила виїзду за кордон, пише 24tv.ua, передають Патріоти України....