ї
Компанія Neuralink, яка належить мільярдеру Ілону Маск, успішно провела вживлення свого чіпа у мозок другого пацієнта, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.
Наразі Neuralink знаходиться в процесі тестування свого імпланту. Перший пацієнт, якому вживили чіп, завдяки пристрою здатний грати у відеоігри, переглядати інтернет-сторінки, писати в соціальних мережах і переміщати курсор на ноутбуці.
Маск, своєю чергою, не розкривав багато подробиць щодо другого учасника експерименту. Наразі відомо, що він, як й перший, також мав травму спинного мозку. Мільярдер розповів, що 400 електродів імплантату в мозку другого пацієнта працюють. Водночас на сайті Neuralink зазначається, що чіп має 1024 електроди.
"Не хочу наврочити, але, здається, з другим імплантатом все пройшло надзвичайно добре. Тут багато сигналу, багато електродів. Він працює дуже добре", - заявив Маск під час одного з подкастів. Також мільярдер очікує, що до кінця року Neuralink вживить чіпи ще восьми пацієнтам.
Neuralink є нейротехнологічною компанією, яка була заснована Маском у 2016 році. Основна мета компанії полягає у розробці інтерфейсу мозок-комп'ютер, що дозволить людям взаємодіяти з комп'ютерами та іншими електронними пристроями безпосередньо через мозкову активність.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...