Справжній рекорд: Французькі вчені зламали найдовший і найскладніший ключ шифрування за всю історію

Метод шифрування, який спеціалісти використовували для створення задачі, називається алгоритмом RSA, названим на честь його творців Рона Ривеста, Аді Шаміра і Леонарда Адлемана.

Вчені з Франції зламали найскладніший алгоритм криптографії, який до цього нікому не вдавалося подолати. Про це повідомляє Popular Mechanics, передають Патріоти України.

Алгоритм, який вони розв’язали, все ще вважається легшим за криптографію, яку використовують у випадках реальної безпеки, але міжнародні фахівці стверджують, що розв’язання навіть такого алгоритму є великим досягненням в обчислювальній техніці.

Зазначається, що вчені використовували безліч комп’ютерів, що працювали одночасно по всьому світові. Метод шифрування, який спеціалісти використовували для створення задачі, називається алгоритмом RSA, названим на честь його творців Рона Ривеста, Аді Шаміра і Леонарда Адлемана. У цьому алгоритмі дві сторони шифрують інформацію, використовуючи рекордне число, отримане множенням двох простих чисел разом.

Таким чином, французькі вчені побили попередній рекорд як по складності, так і за часом, вирішивши свою проблему з 240 цифрами за менший час, ніж команда з 232 цифрами. Треба відмітити, що криптографія – це наука про математичні методи забезпечення конфіденційності, цілісності і автентичності інформації. Розвинулася вона з практичної потреби передавати важливі відомості найнадійнішим чином. Для математичного аналізу криптографія використовує інструментарій абстрактної алгебри та теорії ймовірностей.

Хіти тижня. Зіркова "пушка-пишка" шокувала відвертим знімком у білизні

неділя, 20 вересень 2020, 1:00

Хтось в захваті від нового фото, інші ж висловлюють своє розчарування... "Ох, скільки разів кожен з нас щось замовляв і не вгадував з розміром. А особливо, коли маєш якісь не звичні розміри або особливості тіла. Ну що, дівчатка і хлопчики, пишіть в ком...

Як у фільмі жахів: В окупованій Макіївці з кранів ллється вода з хробаками (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:32

В окупованій бойовиками Макіївці Донецької області у людей нова біда: тут з крана почали витікати "сюрпризи", повідомляють Патріоти України. Також в мережі опублікували фото з цим жахливим видовищем. "Макіївка. Східний. Набрали в ванну води. Вони жахну...