Справжній рекорд: Французькі вчені зламали найдовший і найскладніший ключ шифрування за всю історію

Метод шифрування, який спеціалісти використовували для створення задачі, називається алгоритмом RSA, названим на честь його творців Рона Ривеста, Аді Шаміра і Леонарда Адлемана.

Вчені з Франції зламали найскладніший алгоритм криптографії, який до цього нікому не вдавалося подолати. Про це повідомляє Popular Mechanics, передають Патріоти України.

Алгоритм, який вони розв’язали, все ще вважається легшим за криптографію, яку використовують у випадках реальної безпеки, але міжнародні фахівці стверджують, що розв’язання навіть такого алгоритму є великим досягненням в обчислювальній техніці.

Зазначається, що вчені використовували безліч комп’ютерів, що працювали одночасно по всьому світові. Метод шифрування, який спеціалісти використовували для створення задачі, називається алгоритмом RSA, названим на честь його творців Рона Ривеста, Аді Шаміра і Леонарда Адлемана. У цьому алгоритмі дві сторони шифрують інформацію, використовуючи рекордне число, отримане множенням двох простих чисел разом.

Таким чином, французькі вчені побили попередній рекорд як по складності, так і за часом, вирішивши свою проблему з 240 цифрами за менший час, ніж команда з 232 цифрами. Треба відмітити, що криптографія – це наука про математичні методи забезпечення конфіденційності, цілісності і автентичності інформації. Розвинулася вона з практичної потреби передавати важливі відомості найнадійнішим чином. Для математичного аналізу криптографія використовує інструментарій абстрактної алгебри та теорії ймовірностей.

Хіти тижня. "Ти, п*здюк, бл*дь, тут ніхто не розмовляє мовою!": В Одесі стався скандал через українську (відео)

п’ятниця, 24 січень 2020, 10:00

Покупець поводився коректно, але нетверезу жінку це тільки розлютило ще більше. В Одесі покупець і п'яна продавчиня супермаркету "ГурманЪ" посварилися через українську мову. Продавчиня нахамила покупцеві та матом запропонувала йому забиратися додому і ...

Хіти тижня. "Полудурок говорит "я наклонился к нему", хотя явно видно, что он ударил первым... интересно, а что это за друзья криминальной внешности обедают с народным депутатом!" - ветеран АТО про бійку з Ківою

п’ятниця, 24 січень 2020, 9:00

Користувачі соцмереж мали змогу ознайомитися із розвитком подій, який кожна сторона конфлікту - ветеран АТО та нардеп Ківа - описала зі свого боку. "Полудурок говорит "я наклонился к нему, чтобы попросить", хотя явно видно, что он его ударил первым)) и...