Справжній скарб: Пенсіонер знайшов на смітнику картини 17 століття (фото)

Дві живописні роботи, створені близько 350 років тому, виявив у сміттєвому контейнері 64-річний житель Німеччини. Про це у своєму Twitter повідомила поліція Кельна, передають Патріоти України.

Картини виявили серед сміття біля автобану А7, неподалік від Вюрцбурга в Баварії. Їх виявив випадковий перехожий і передав поліції. Тепер намагаються з'ясувати, як вони там опинилися. "За першими оцінками експерта, в обох випадках може йтися про оригінали", - заявили в поліції.

Одна картина під назвою "Портрет хлопчика" може належати перу пана Самюела ван Хогстратена. Інша - "Автопортрет" - ймовірно, намальована італійським художником П'єтро Беллотті.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...