Справжній скарб: В Італії під шаром землі знайшли давньоримську віллу (фото)

В Італії недалеко від Верони виявили підлогове покриття і частину фундаменту давньоримської вілли. Археологи шукали її з 1922 року. Мозаїка часів Давнього Риму добре збереглася. Її фото опублікували на сторінці муніципалітету комуни Неграр-ді-Вальполічелла у Facebook, передають Патріоти України.

Скільки шукали

Всього розкопки тривали майже 100 років. У лютому археологи зупинили роботу через пандемію коронавірусу, проте у травні повернулися на майданчик.

Шукачі виявили фрагменти, які вже назвали "археологічним скарбом". Їх покривав кількаметровий шар землі, що обросла виноградниками.

Що далі

Головний археолог Верони Джанні де Цуккато заявив, що на площі близько тисячі квадратних метрів можуть бути й інші знахідки.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...