Справжній скарб: В Італії під шаром землі знайшли давньоримську віллу (фото)

В Італії недалеко від Верони виявили підлогове покриття і частину фундаменту давньоримської вілли. Археологи шукали її з 1922 року. Мозаїка часів Давнього Риму добре збереглася. Її фото опублікували на сторінці муніципалітету комуни Неграр-ді-Вальполічелла у Facebook, передають Патріоти України.

Скільки шукали

Всього розкопки тривали майже 100 років. У лютому археологи зупинили роботу через пандемію коронавірусу, проте у травні повернулися на майданчик.

Шукачі виявили фрагменти, які вже назвали "археологічним скарбом". Їх покривав кількаметровий шар землі, що обросла виноградниками.

Що далі

Головний археолог Верони Джанні де Цуккато заявив, що на площі близько тисячі квадратних метрів можуть бути й інші знахідки.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...