Справжній трилер: Ухилянт на КПП відбився від прикордонників і втік до Угорщини

На Закарпатті чоловік на пункті пропуску втік від прикордонників, він перетнув кордон із Угорщиною. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола, передають Патріоти України.

За його інформацією, у Закарпатській області на контрольно-пропускному пункті "Астей" ухилянту вдалось вирватися від прикордонників і втекти в Угорщину.

За даними джерел у Державній прикордонній службі, під час проходження кордону, чоловіка відвели до адмінбудівлі пункту пропуску, там мали ретельно перевірити його документи. Натомість чоловік швидко кинувся тікати у сторону Угорщини.

Далі почався трилер – дорогою ухилянта наздогнали прикордонники, повалили на землю. Однак, він знову вирвався і перебіг на угорську сторону пропуску, куди не мають права заходити українські прикордонники. Таким чином, каже журналіст Віталій Глагола, чоловікові вдалось успішно оформити документи в угорців і потрапити до ЄС. Ймовірно, йдеться про жителя Берегова Бориса Лабойка 1972 року народження.

У Кличка розповіли, чи працюватимуть світлофори під час блекаутів

четвер, 13 червень 2024, 18:56

Київська міська державна адміністрація поставить 50 систем резервного живлення на ключові світлофорні об'єкти, щоб вони працювали під час вимкнень електроенергії. Про це заявив заступник київського міського голови Петро Пантелеєв в інтерв'ю ЕП, передаю...

У Польщі запровадили нові виплати для батьків: Ось кому і скільки платять

четвер, 13 червень 2024, 18:49

У Польщі з 1 жовтня запроваджують програму допомоги батькам "babciowe", яка надаватиме виплати сім'ям, де обоє батьків працюють або відправляють дитину до дитячого садка. Іноземці можуть претендувати на цю допомогу за умови наявності карти побиту з дос...