
На Закарпатті чоловік на пункті пропуску втік від прикордонників, він перетнув кордон із Угорщиною. Про це повідомив журналіст Віталій Глагола, передають Патріоти України.
За його інформацією, у Закарпатській області на контрольно-пропускному пункті "Астей" ухилянту вдалось вирватися від прикордонників і втекти в Угорщину.
За даними джерел у Державній прикордонній службі, під час проходження кордону, чоловіка відвели до адмінбудівлі пункту пропуску, там мали ретельно перевірити його документи. Натомість чоловік швидко кинувся тікати у сторону Угорщини.
Далі почався трилер – дорогою ухилянта наздогнали прикордонники, повалили на землю. Однак, він знову вирвався і перебіг на угорську сторону пропуску, куди не мають права заходити українські прикордонники. Таким чином, каже журналіст Віталій Глагола, чоловікові вдалось успішно оформити документи в угорців і потрапити до ЄС. Ймовірно, йдеться про жителя Берегова Бориса Лабойка 1972 року народження.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...