Справжній жах: В Індії жінка народила дитину з двома головами й трьома руками (фото)

В Індії 21-річна дівчина народила сіамських близнюків, у яких на двох одне тіло, дві голови, три руки й чотири долоні. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.

Зазначається, що діти мають одні й ті ж ноги та внутрішні органи, включно з серцем. З медичної точки зору, близнюки, народжені в такий спосіб, описуються як tribrachius parapagus – рідкісне явище, яке не залишає великої надії на виживання немовлят.

Хлопчиків помістили під цілодобове спостереження. Оскільки лікарі, які приймали пологи, ніколи не стикалися з подібним явищем, вони вирішили проконсультуватися з колегами з різних куточків Індії.

У новонароджених мало шансів вижити, оскільки медикам навряд чи вдасться їх розділити – всі органи дістануться лише одному малюкові.

У чорному боді і колготах: Кокетлива Тіна Кароль продемонструвала сексуальний образ (відео)

четвер, 4 березень 2021, 15:15

Тіна Кароль потішила своїх прихильниць. Напередодні 8 Березня вона випустила лімітовану колекцію колготок і панчіх. Артистка сама ж знялася в їхній рекламній кампанії, передають Патріоти України.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...