
В Україні можуть впровадити новий штраф для водіїв за перевищення допустимого рівня шуму транспортом. Відповідний законопроєкт №9564 ініціювала група депутатів фракції "Слуга народу" на чолі з Давидом Арахамією, передають Патріоти України.
Законопроєкт передбачає штраф у 17 000 грн за перше порушення, а за повторне — 34 000 грн. А вже за третє порушення можливе й позбавлення права керування строком від 3 до 6 місяців.
Документ вже включили до порядку денного парламенту, тож його розгляд може відбутися найближчим часом. В обґрунтуванні зазначено, що збільшення шуму часто зумовлене використанням обладнання, яке порушує спокій громадян та викликає невдоволення суспільства. Особливу загрозу створюють звуки, схожі на шум ворожих безпілотників, що у воєнний час може дезорієнтувати військових та правоохоронців.
В законопроєкті передбачено можливість звільнити водія від позбавлення прав за повторного порушення, обмежившись лише штрафом.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...