Спробувала бути "миротворецею": Клара Новікова виступила в Москві на тлі прапора України та українською мовою. Рашисти виють від люті

Російська гумористка Клара Новікова, яка народилася і виросла у Києві, закінчила там університет, а також працювала у багатьох українських містах у філармоніях, дала перший за тривалий час відсутності сольний концерт у Москві – і одразу скандал. У своєму монолозі комікеса згадувала київське дитинство, а тому часто переходила на українську мову. Але найбільший резонанс викликав момент, коли на величезному екрані за артисткою з'явилося зображення синьо-жовтого прапора, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Обозреватель".

Новина про те, що гумористка "підтримала" Україну, швидко поширилася у пропагандистських ЗМІ. Проте сама Новікова поспішила виправдатися за демонстрацію синьо-жовтої символіки на своєму концерті. Причому зробила це абсолютно недолуго – сказала, мовляв, "нічого не знала".

Новікова завжди відкрито говорила про свою любов до Києва, але за роки російської агресії проти України жодного разу не стала на захист рідної країни. Ба більше, зірка відвідувала анексований Крим, за що була внесена до бази "Миротворець", а також заявляла, що "Україна та Росія – один народ, адже мова теж одна".

От тільки, що цікаво, на своєму сольнику в столиці держави-терористки екскиянка все ж таки згадала, що українська – зовсім не російська, а тому несподівано переходила на рідну мову.

"Я киянка. Я виросла і закінчила 145-ту математичну республіканську школу в Києві... Дякую вам дуже! Я розмовляю українською мовою!" – цитували пропагандистські ЗМІ деякі фрагменти монологу Новікової.

У цей час, як повідомляють ті самі джерела, за спиною комікеси показували фотографії київських вулиць, а в якийсь момент вивели на екран знімок прапора України.

Звичайно, у Z-патріотів це викликало неабияке занепокоєння і бажання скоріше розібратися з "проукраїнськи" налаштованою зіркою. Тим часом сама Новікова швиденько відхрестилася від скандального слайд-шоу на концерті. Вирішила падати на дурненьку – "нічого не знала і не бачила".

"Ніякого прапора України я не показувала. У мене такого немає в концерті! Хрін його знає, може мені якийсь слайд і повісили? Я ж спиною стою до екрану! Це що, мій зал? У мене на концертів ніколи не буває "екранів". Я на репетиції переглянула всі слайди, які мені запропонували. Прапора я там не бачила. І взагалі у мене вперше в цій залі був концерт", – поспішила виправдатися гумористка.

Водночас Новікова знову поділилася спогадами про Київ і заявила, що не збирається його зрікатися, як і свого минулого. Але й можливості вкотре "підлизати" Росії артистка не проґавила. Очевидно, злякалася, що Z-патріоти не до кінця повірять у її проросійську позицію після скандалу.

"Ніхто нічого не робив зі злим наміром. Там були фотографії моєї улюбленої вулиці в Києві! Я розповідала якісь історії з дитинства, з молодості. Я жила в Києві, закінчила там школу, вступила до училища. Там поховані батьки, у паспорті у мене написано, місце народження – Київ. Там живуть мої подруги! Я не можу зректися свого дитинства. У мене був чудовий концерт! Якби ви знали, як зал реготав, сміявся. До мене підходили люди, казали, що вони теж з України. Тут багато людей живе, які народилися, як і я, там. При цьому я вже тут, у Москві, стільки років живу – 50! Я дуже вдячна Росії й тому, що я реалізувалася тут", – резюмувала колишня киянка.

Люди будуть у небезпеці: Вчені назвали три райони світу, які цього року накриє нестерпна спека

вівторок, 5 березень 2024, 6:30

Експерти з Китайської академії метеорологічних наук склали мапи, де показано три райони, які, найімовірніше, будуть охоплені рекордною спекою цього року. Основною причиною неймовірної спеки називають Ель-Ніньйо, яке сприяє підвищенню температури моря, ...

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...