Спробував "перефарбуватись": Комік Щегель, який втік до Туреччини та назвав українців "дебілами", попросив вибачення і поскаржився на погрози (відео)

Український стендап-комік Андрій Щегель, який втік до Туреччини, скориставшись дозволом виїхати за кордон як артист, після чого назвав Україну "Північною Кореєю" та "цирком", а своїх співвітчизників "дебілами" записав відеозвернення. У ньому гуморист вибачився перед українцями, назвавши їх цього разу не образливою лайкою, а "шановними братами та сестрами".

Однак вибачення Щегеля скоріше було схоже на виправдання, а ще спробу натиснути на жалість, адже після всіх скандальних і, м'яко кажучи, зневажливих висловлювань стендапера про Україну та українців, у мережі на нього обрушився шквал хейту. Відповідне відео комік розмістив на особистій сторінці в Instagram.

Відповідальність за сказане гуморист, вочевидь, спробував перекласти на ЗМІ. Нібито це журналісти вирвали його слова з контексту та подали не під тим кутом, спровокувавши скандал у мережі. Однак є відео, в якому Щегель чітко й виразно говорить, що українські захисники "обрали вмирати", а він обирає жити у комфорті, тобто у Туреччині.

"Шановні брати та сестри – українці, настав час роз'яснити, що останнім часом відбувається у публічному просторі. Шкода, що багато засобів масової інформації зацікавлені лише в клікбейтах, які породжують непорозуміння та ненависть. Я в жодному разі не вважаю, що вибір людини – саме гинути на війні. Маю на увазі, що українці свідомо обирають Україну та бажання боротися за неї. Що в результаті, на жаль, призводить до загибелі найкращих її дітей", – сказав артист, суперечачи своїм попереднім заявам.

Далі гуморист поскаржився на погрози, які через скандал почали надходити йому, а також, за словами самого Щегеля, його близькому оточенню.

"Я жодним чином не зневажаю всіх українців. Останнє відео моєї емоційної та імпульсивної промови, шматком викладене Інтернет і вирване з контексту, є лише моєю гнівною та безпорадною реакцією на нескінченні повідомлення мені, моїм близьким та друзям з погрозами розправи та вбивства протягом кількох діб, які просто зводять тебе з розуму", – поскаржився комік.

Стендапер вибачився перед тими, кому його слова та скандал загалом "завдали страждань". Він запевнив, що був відвертим зі своєю аудиторією, оскільки шанує її. Закінчив Щегель своє звернення спекуляцією на темі війни, зауваживши, що ворогів Україні і так вистачає.

"Провокація – це робота коміка. Але, на жаль, пошук ворогів та полювання на відьом вийшли за межі розумного. Я запевняю, що хотів бути з вами відвертим, бо поважаю вас. І вважаю, що той, хто каже неприємну правду, набагато безпечніше того, хто говорить те, що люди хочуть почути. Україна має справжніх ворогів. І це точно не я", – резюмував артист.

Нагадаємо, днями Щегель необачно похвалився тим, що отримавши три повістки, втік з України "як криса" і не планує повертатися. На Батьківщині йому нібито стало "некомфортно" жити. Більше того, про героїчні подвиги українських захисників гуморист сказав: "це їхній вибір – вмирати".

В Україну мчить холодний атмосферний фронт: Синоптик розповів, де та коли зміниться погода

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:30

У більшості областей найближчими вихідними очікується літній характер погоди з малохмарним небом та високими денними температурами. Однак на заході країни пройдуть дощі та грози, а температура дещо коливатиметься. Про це попередив синоптик Ігор Кібальч...

"Трутні та дармоїди": У РФ депутат-генерал запропонував відправляти всіх безробітних росіян на фронт

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:44

Російська влада хоче перетворити всіх безробітних росіян на "гарматне м’ясо" для відправки на фронт, щоб заповнити свої катастрофічні втрати в Україні, передають Патріоти України. З такою ідеєю в ефірі одного з пропагандистських ток-шоу виступив депута...