Спрощене громадянство РФ для жителів "ЛДНР": Росіяни обурені і бояться за свої пенсії

Багато громадян РФ вважають, що тепер їм знову піднімуть пенсійний вік - щоб прогодувати нових співвітчизників.

Росіяни обурені тим, що до них можуть "понаїхати" нові пенсіонери. Ілюстрація: соцмережі.

Росіяни обурені указом президента РФ Володимира Путіна про спрощення надання громадянства жителям тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької і Луганської областей. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України.

Громадяни РФ незадоволені тим, що їм доведеться «годувати» нових співгромадян. Також вони називають їх зрадниками.
«А чего я со своих налогов буду кормить толпу лентяев? Если ты продал страну за три копейки, единственное, что могу пожелать, это присесть на бутылку за вопрос, почему не платят твою пенсию», — написав один із користувачів.
«Эти… не будут платить налогов, так как находятся в другом государстве, но будут получать пособия и пенсии!.. Опять на шею народа посадят, я закипаю,» — обурюються громадяни РФ.

Також росіяни наголошують: розраховувати на «високі пенсії» не варто - за сумою вони, можливо, і вище, проте ціни також вище «в рази». При це багато громадян країни вважають, що тепер їм піднімуть пенсійний вік - щоб прогодувати нових співвітчизників.

«Я так понимаю, что нам опять поднимут пенсионный возраст, так как к Крымчанам, ни дня ни проработавшим в России, но получающим наши пенсии теперь хотят добавить еще и Дончан. Прям офигенная многоходовочка», — пишуть росіяни.

Вони також підрахували, у скільки російському бюджету обійдуться витрати на нові пенсії.

«В днр/лнр 1.1 млн. пенсионеров. Российская средняя пенсия — после вычета „силовиков“ — 12 000 руб. Рост расходов российского бюджета в таком случае порядка 150 млрд руб. в год», — йдеться в коментарях.

Хіти тижня. "Це абсолютно безпечна країна, якщо не буде команди": Історія українки, яка зазирнула за зворотний бік Північної Кореї

середа, 11 грудень 2019, 4:00

Північну Корею називають найбільш закритою країною світу, побачити справжнє життя якої практично неможливо не тільки журналістам, а й простим туристам. Журналісти поговорили з українкою, котра прожила в КНДР кілька років і зуміла зазирнути за фасад офі...

Хіти тижня. "Пізанська вежа" у Києві: У мережі розкрили таємницю загадкового будинку (фото)

середа, 11 грудень 2019, 3:00

У мережі розкрили таємницю "Пізанської вежі" Києва - п'ятиповерхового будинку, який десятками років стоїть перекошеним на перетині вулиці В'ячеслава Чорновола та проспекту Перемоги. Про споруду написали на сторінці "Клуб корінного киянина" у Facebook. ...