Спрощене громадянство РФ для жителів "ЛДНР": Росіяни обурені і бояться за свої пенсії

Багато громадян РФ вважають, що тепер їм знову піднімуть пенсійний вік - щоб прогодувати нових співвітчизників.

Росіяни обурені тим, що до них можуть "понаїхати" нові пенсіонери. Ілюстрація: соцмережі.

Росіяни обурені указом президента РФ Володимира Путіна про спрощення надання громадянства жителям тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької і Луганської областей. Про це вони пишуть у соціальних мережах, передають Патріоти України.

Громадяни РФ незадоволені тим, що їм доведеться «годувати» нових співгромадян. Також вони називають їх зрадниками.
«А чего я со своих налогов буду кормить толпу лентяев? Если ты продал страну за три копейки, единственное, что могу пожелать, это присесть на бутылку за вопрос, почему не платят твою пенсию», — написав один із користувачів.
«Эти… не будут платить налогов, так как находятся в другом государстве, но будут получать пособия и пенсии!.. Опять на шею народа посадят, я закипаю,» — обурюються громадяни РФ.

Також росіяни наголошують: розраховувати на «високі пенсії» не варто - за сумою вони, можливо, і вище, проте ціни також вище «в рази». При це багато громадян країни вважають, що тепер їм піднімуть пенсійний вік - щоб прогодувати нових співвітчизників.

«Я так понимаю, что нам опять поднимут пенсионный возраст, так как к Крымчанам, ни дня ни проработавшим в России, но получающим наши пенсии теперь хотят добавить еще и Дончан. Прям офигенная многоходовочка», — пишуть росіяни.

Вони також підрахували, у скільки російському бюджету обійдуться витрати на нові пенсії.

«В днр/лнр 1.1 млн. пенсионеров. Российская средняя пенсия — после вычета „силовиков“ — 12 000 руб. Рост расходов российского бюджета в таком случае порядка 150 млрд руб. в год», — йдеться в коментарях.

Хіти тижня. Випадок у маршрутці Бердичів-Київ

неділя, 18 серпень 2019, 2:00

Скандали з неадекватними, жадібними маршрутниками виникають в Україні ледь не щодня. Проте, є і інші приклади... Відповідну історію розповіли в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Мережа повідомляє про чотирьох загиблих бійців ЗСУ, штаб ООС - лише про одного. ЗМІ розбирались, що відбувається

неділя, 18 серпень 2019, 1:00

За останні два дні загинуло четверо бійців ЗСУ, в той час як Штаб ООС повідомив лише про одну смерть. У соціальних мережах українці дивуються і обурюються такою різницею в даних. У штабі ООС в коментарі пояснили, чому повідомили лише про смерть одного ...