
У тимчасово окупованому Маріуполі на Донеччині можуть почати мобілізувати місцевих чоловіків. Відповідний указ про дві хвилі так званого призову до лав загарбницьких військ РФ видав ватажок "ДНР" Денис Пушилін. Про це повідомляє Маріупольська міська рада в офіційному Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Так, за "розпорядженням" терориста, "літній" так званий призов маріупольських чоловіків 1996-2005 років народження триватиме до серпня 2023-го, "осінній" – до 15 січня 2024-го.
Водночас окупаційним "адміністраціям" Пушилін доручив розшукувати громадян, які не виконують "військові зобов’язання". У разі відмови від "призову" чоловікам погрожують кримінальною відповідальністю.
Також він доручив медзакладам на тимчасово окупованих територіях Донеччини проводити медкомісії для майбутніх "призовників", обіцяючи лікарням компенсацію.У Маріупольській міськраді припустили, що під таким "призовом" окупанти розпочнуть справжню мобілізацію до лав ЗС РФ. Адже нині загарбники активно готуються до контрнаступу ЗСУ.
"Росіяни постійно показують неймовірний рівень свого цинізму. Вони зруйнували наше місто, а тепер хочуть змусити маріупольців воювати проти своїх. Адже вони сприймають місцевих жителів як гарматне м’ясо. Віримо, що вже скоро ЗСУ звільнять наше місто і маріупольці будуть у безпеці", – йдеться в повідомленні
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...