
У тимчасово окупованому Маріуполі на Донеччині можуть почати мобілізувати місцевих чоловіків. Відповідний указ про дві хвилі так званого призову до лав загарбницьких військ РФ видав ватажок "ДНР" Денис Пушилін. Про це повідомляє Маріупольська міська рада в офіційному Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Так, за "розпорядженням" терориста, "літній" так званий призов маріупольських чоловіків 1996-2005 років народження триватиме до серпня 2023-го, "осінній" – до 15 січня 2024-го.
Водночас окупаційним "адміністраціям" Пушилін доручив розшукувати громадян, які не виконують "військові зобов’язання". У разі відмови від "призову" чоловікам погрожують кримінальною відповідальністю.
Також він доручив медзакладам на тимчасово окупованих територіях Донеччини проводити медкомісії для майбутніх "призовників", обіцяючи лікарням компенсацію.У Маріупольській міськраді припустили, що під таким "призовом" окупанти розпочнуть справжню мобілізацію до лав ЗС РФ. Адже нині загарбники активно готуються до контрнаступу ЗСУ.
"Росіяни постійно показують неймовірний рівень свого цинізму. Вони зруйнували наше місто, а тепер хочуть змусити маріупольців воювати проти своїх. Адже вони сприймають місцевих жителів як гарматне м’ясо. Віримо, що вже скоро ЗСУ звільнять наше місто і маріупольці будуть у безпеці", – йдеться в повідомленні
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...