"Спутник" скрепам не допоміг: У Росії в кілька разів виросли темпи зараження COVID-19

Прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін визнав, що темпи зараження COVID-19 на всій території РФ останнім часом дуже високі. Експерти кажуть про нові штами, які не просто стрімко поширюються, але і призводять до серйозних ускладнень, інформують Патріоти України.

"Ще рано відмовлятися від дотримання рекомендацій фахівців і запобіжних заходів. Всі санітарно-епідеміологічні вимоги повинні дотримуватися неухильно", - заявив глава російського уряду. Мер Москви Сергій Собянін, відомий прихильністю до жорстких заходів боротьби з пандемією, заявив про необхідність інших рішень у зв'язку з поширенням коронавіруса в російській столиці. "За лічені дні кількість людей, які захворіли ковідом, зросла з 3 тисяч до 7. За попередніми даними, які будуть опубліковані завтра, кількість хворих буде більше 9 тисяч, це означає зростання в 3 рази", - зазначив глава Москви.

З його слів, подібна динаміка зростання захворюваності стала несподіваною для влади. "Більше 60% москвичів або перехворіли, або зробили щеплення, це великий популяційний імунітет. Звичайно, ми чекали не зростання, а зниження захворюваності. Але ми стикаємося, швидше за все, з новими штамами, більш агресивними і швидко розповсюджуваними. Ситуація у нас просто інша, і вона вимагає інших рішень", - резюмував Собянін.

За даними Росспоживнагляду, поширення індійського штаму коронавіруса за останні два тижні в РФ серйозно зросло. В цілому захворюваність коронавірусною інфекцією по Росії виросла за тиждень на 30%. Більш того, останнім часом через нехтування заходами безпеки захворювання фіксують у людей в двох вікових групах: 18-29 років і 30-49 років.

Раніше головний лікар московської лікарні в Комунарці Денис Проценко заявив про нову хвилю коронавіруса в Росії. На цей раз пацієнти переносять хворобу дуже важко. Крім цього, в Москві виявлено новий змінений індійський штам коронавіруса, відомий важкими наслідками. Ефективність "Супутника V" до нього тестують. Тим часом медики прогнозують, що восени в Україну може прийти нова хвиля коронавіруса, а також з'являться нові симптоми цієї хвороби.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...