"Спи спокійно, синочку": Упізнали ще одну жертву пожежі в коледжі Одеси (фото)

Нещасна родина Трофимчуків втратила вже другого сина, бо раніше через хворобу пішов із життя старший брат Кирила.

У мережі з'явилася інформація, що упізнали ще одну жертву пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-рнесторанного бізнесу, передають Патріоти України.

Це студент 16-річний Кирило Трофимчук. Зв'язувався з матір'ю 4 грудня о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею.

"Прошу молитов за упокій раба божого Кирила. Спи спокійно, синочку. Вогонь забрав тебе. Безглузда і жорстока смерть. Люблю тебе безмежно", - написала в мережі мати Олена Трофимчук.

Офіційно інформацію поки не підтвердили. У коментарях до посту Ігор Трофимчук зазначає, що ще не провели експертизу. Хоча це, за його словами, скоріше, формальність.

У іншому повідомленні Олена Трофимчук додала, що тіло знаходиться на ДНК-експертизі. Про дату та час похорону повідомлять протягом наступного тижня. Зі сторінки жінки відомо, що вона вже втратила одного сина - Іллю. 14 листопада йому мало б виповинитится 18 років. Його не стало через хворобу 1,5 роки томі, в тому ж віці, в якому загинув Кирило.

Хіти тижня. Це було отруєння: Легендарна радянська актриса прокоментувала свій стан здоров'я

понеділок, 20 січень 2020, 16:30

Культова актриса Галина Польських розповіла про своє самопочуття після появи в російських ЗМІ заяв про її госпіталізацію. 12 січня з'явилися повідомлення, що 80-річна знаменітість відчула гостре нездужання вранці в Москві і, навіть, що у актриси різко ...

Годував духів лісу: У Росії шаман викликав сніг на курорті

понеділок, 20 січень 2020, 16:29

Для здійснення обряду виклику снігопадів офіційне керівництво російського олімпійського курорту "Красная Поляна" в Сочі викликало "одного з найсильніших шаманів Сибіру" Іргаша. Шаман знаходився в горах з 11 січня, а 15 січня він запросив відпочиваючих ...