"Спи спокійно, синочку": Упізнали ще одну жертву пожежі в коледжі Одеси (фото)

Нещасна родина Трофимчуків втратила вже другого сина, бо раніше через хворобу пішов із життя старший брат Кирила.

У мережі з'явилася інформація, що упізнали ще одну жертву пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-рнесторанного бізнесу, передають Патріоти України.

Це студент 16-річний Кирило Трофимчук. Зв'язувався з матір'ю 4 грудня о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею.

"Прошу молитов за упокій раба божого Кирила. Спи спокійно, синочку. Вогонь забрав тебе. Безглузда і жорстока смерть. Люблю тебе безмежно", - написала в мережі мати Олена Трофимчук.

Офіційно інформацію поки не підтвердили. У коментарях до посту Ігор Трофимчук зазначає, що ще не провели експертизу. Хоча це, за його словами, скоріше, формальність.

У іншому повідомленні Олена Трофимчук додала, що тіло знаходиться на ДНК-експертизі. Про дату та час похорону повідомлять протягом наступного тижня. Зі сторінки жінки відомо, що вона вже втратила одного сина - Іллю. 14 листопада йому мало б виповинитится 18 років. Його не стало через хворобу 1,5 роки томі, в тому ж віці, в якому загинув Кирило.

Хіти тижня. Ось чому друга хвиля неминуча: Вчені назвали вбивчі для коронавіруса погодні умови

неділя, 27 вересень 2020, 3:00

Вчені вважають, що результати їх дослідження допомагають пояснити, чому пандемія посилилася протягом липня в різних густонаселених містах по всьому світу. Вчені Американського інституту фізики назвали головні чинники, які значно знижують живучість коро...

Хіти тижня. Виглядає, як справжній монстр: Чоловік зробив безліч операцій і відрізав носа, щоб перетворитися на "інопланетянина" (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 0:35

32-річний Ентоні Лоффредо з Франції зробив безліч операцій, тату і пірсинг, щоб виглядати як "реальний інопланетянин". Про це пише The Sun, передають Патріоти України. Останньою операцією стало видалення носа, для цього француз звернувся за допомогою д...