Список досить широкий: У ТЦК пояснили, хто ще може вручати повістки українцям

Повістки військовозобов'язаним можуть вручати не лише співробітники територіальних центрів комплектування, передають Патріоти України.

Це можуть також робити виконавчі органи сільських, селищних та міських рад за розпорядженням відповідного ТЦК.

Зазначається, що зразок повістки регламентований постановою Кабміну №1487. Але там не вказано конкретних місць її виписування чи вручення. Тому вручити повістку можна як за адресою проживання громадянина, так і на блокпосту чи за місцем роботи.

При цьому повістки можуть виписувати не тільки центри комплектування, а й виконавчі органи сільських, селищних та міських рад за розпорядженням відповідного ТЦК та СП. Фактично вручати повістки представники органів місцевої влади можуть за місцем проживання.

Сама повістка має бути повністю заповненою, тобто містити всі необхідні дані - прізвище, ім’я, по батькові військовозобов’язаного, дату, час і адресу прибуття та підпис начальника ТЦК або керівника органу місцевого самоврядування, скріплений печаткою.

"При цьому частина даних може бути внесена до повістки заздалегідь для пришвидшення процедури. Адже якщо громадянина зупиняють на блокпосту, начальник ТЦК не може терміново приїхати туди, щоб скріпити повістку своєю печаткою", - пояснюють у ТЦК.

Дефіцит електрики: Киян закликають терміново відмовитись від використання бойлерів

субота, 22 червень 2024, 0:43

Мешканцям Києва та інших міст, де зберігається гаряче водопостачання, треба повідключати бойлери, що дозволить економити електроенергію. Про це розповів в інтерв’ю «Економічній правді» голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. . За його словами, ...

Суперкомп'ютер Opta, котрий передбачив перемогу команди Реброва над Словаччиною, оцінив подальші шанси збірної України вийти в плей-оф Євро-2024

п’ятниця, 21 червень 2024, 23:49

Напередодні поєдинку Бельгія — Румунія, який відбудеться завтра, 21 червня, Україна має 12,18% шансу виграти групу E, 18,76% стати другими. Більша ймовірність посісти третє або четверте місце — 33,60% та 35,46% відповідно. . Нагадаємо, що раніше штучн...