"Сра*е середньовіччя": У Львові лікарка відмовилася прийняти жінку через свято Маланки


В одній з львівських лікарень лікарка відмовилася приймати пацієнтку через традицію, пов’язану зі святом Маланки. Про це у себе у Facebook розповів журналіст Отар Довженко, передають Патріоти України.

За його словами, через позицію медика жінці довелося пропустити перед собою чоловіка, талончик якого був на більш пізній час, ніж у неї.

"Сімейна лікарка в поліклініці щойно відмовилась приймати людину, яка мала талончик на найраніший час. Нам треба першим чоловіка пустити в кабінет. Пацієнти слухняно пропустили вперед мужика з пізнішим талончиком. Ніхто не протестував. Сра*е середньовіччя", – написав Довженко.

За повір'ям, першим гостем на Маланку, відому також як День Василя, має бути саме молодий хлопець, натомість прихід дівчини у цей день вважається "поганою прикметою".

Хіти тижня. Іржавіє відразу: Росіян розлютила якість нового "скрепного" УАЗ "Патріот" (фото, відео)

середа, 5 серпень 2020, 16:00

Блогер купив новий УАЗ "Патріот" і розібрав автомобіль, щоб показати всі проблеми. Російські користувачі мережі вже висловили невдоволення низькою якістю, передають Патріоти України. Автори відео зняли з автомобіля майже все. Так, автор ролику в цілому...

Більше не впізнати! Наречена фантастично змінилася напередодні весілля - фото до і після вражають

середа, 5 серпень 2020, 15:56

Джемма Броквей з Ліверпуля була так пригнічена своєю зайвою вагою, що почала замислюватися про самогубство, але повідомлення від шкільного друга все змінило - тепер вони готуються до весілля. Про це повідомляє Мirror, передають Патріоти України. Дівчин...