
Акторка Ксенія Мішина, яка схудла на дев’ять кілограмів за чотири місяці, поділилася з підписниками в Instagram відвертими фото, передають Патріоти України.
«По суботах можна», — підписала кадри Мішина, на яких позує у латексних чоботях та білизні. Зараз Мішина дотримується правильного харчування та регулярно займається спортом. Акторка не втомлюється демонструвати своє тіло після трансформації. В Stories Мішина додала, що не використовувала фотошоп.
Підписники розкритикували Мішину за сміливі фото. «Це жах, вибач, Ксенія!», «Фотки надто відверті у воєнний час», «Срамота, діти дивляться», «Ганьба», — пишуть у Мережі.
Але багато хто в захваті від зовнішнього вигляду акторки, зокрема її зіркові колеги. «Підпал », — прокоментувала колишня Холостячка та співачка Злата Огнєвіч. «Вогонь», — додала близька подруга Мішиної, акторка Наталка Денисенко.

Кримчанка вирішила не зупинятися на досягнутому, і виклала в мережу нову порцію своїх "гарячих" фоток.

На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...