Сталеві нерви: Коп врятував життя людини за допомогою... чипсів і скотча

У Нью-Йорку поліцейський врятував життя пораненій людині за допомогою підручних засобів - скотча і пачки чипсів. Прибувши на виклик в район Гарлем коп Рональд Кеннеді проявив максимальну кмітливість. Відповідне відео опубліковано в мережі, зазначають Патріоти України.

Він побачив пораненого в груди ножем хлопця і негайно почав надавати йому допомогу. Прчем для цього він вибрав незвичайні засоби.

Поліцейський проявив похвальну кмітливість: підручними засобами (пачкою чипсів і скотчем, які знайшлися в кишенях), він закрив рану потерпілого.

Прибулі на місце події медики відзначили, це своєчасні дії копа врятували життя потерпілому. Звернемо увагу, що в Мережі розгорілася дискусія з приводу дій поліцейського. Деякі вважають, що пачкою чипсів і скотчем він зупинив кров, інші переконані, що підручними засобами Кеннеді перешкоджав пневмотораксу (скупченню повітря в плевральній порожнині).

"Весна може початися вже у лютому": Балабух розповіла про те, яка погода очікується нинішньою зимою в Україні

вівторок, 7 грудень 2021, 8:44

— Коли синоптики розроблюють прогноз погоди на декілька днів, вони беруть до уваги метеорологічні процеси (переміщення циклонів, антициклонів), які відбуваються на відносно невеликій території, — каже Віра Балабух. — А при розробці довгострокових прогн...

"Нелюдський крик і багато крові": У Ніжині попрощалися з 6-річною дитиною, яку на очах у матері розчавив сміттєвоз

вівторок, 7 грудень 2021, 8:22

У Ніжині попрощалися із 6-річною Веронікою Опришко, яка напередодні загинула під колесами сміттєвоза на очах у матері, зазначають Патріоти України. Мама з дівчинкою йшли з дому до зупинки громадського транспорту. Дорогою викинули сміття до контейнера,...