"Сталеві нерви": В Одесі пенсіонерка провчила автохамів, які ганяли по тротуару - відео зробило її зіркою

В Одесі кілька водіїв вирішили об'їхати довгий затор по тротуару, але по ньому йшла бабуся, яка не збиралася відходити. Про це повідомляє Perepichka News, передають Патріоти України.

"В Одесі бабуся не пішла на поводу у порушників ПДР і не стала йти з тротуару, коли двоє розумників вирішили по ньому об'їхати затор. І як тільки асфальт не прогнувся під вагою її сталевих нервів", - йдеться в повідомленні.

На відео, яке з'явилося в мережі, видно, що кілька водіїв їдуть колоною за бабусею, яка не поспішаючи йде по тротуару і не збирається поступатися дорогою порушникам.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...