Стало відомо, що в Москві хотіли травмувати Кличка перед боєм із Повєткіним, який відбувся в жовтні 2013 року

Стало відомо, що в Москві хотіли травмувати Кличка перед боєм із Повєткіним, який відбувся в жовтні 2013 року

Неназвані шанувальники Олександра Повєткіна мали намір травмувати легендарного Володимира Кличка напередодні поєдинку боксерів, який відбувся в жовтні 2013 року в Москві. Вболівальники Російського витязя розробили спеціальний план, згідно з яким один із культуристів із РФ мав пошкодити руку українця. Згадками про це з порталом Sports.ru поділився відомий боксерський експерт та журналіст Олександр Бєлєнькій, передають Патріоти України.

За його словами, промоутери Повєткіна Володимир Хрюнов та Андрій Рябінський нібито не мали відношення до цього, а фанати росіянина практично досягли свого, але в останній момент Кличко-молодший зруйнував їхній план.

"Була людина з дуже сильною рукою – гнула пальцями монети. Вона мала привітатися з Кличком і потиснути йому руку. Тоді б у Кличка з рукою був непорядок. Чому я впевнений, що ця людина діяла сама? Така історія не могла пройти непоміченою – миттєве звернення до лікаря. Подібна дурість не спала б на думку організаторам. Як мені розповідали, цей рукопожатний товариш домігся, щоб привітатися з Кличком. Він простягнув йому руку, Кличко простягнув свою. І тут в очах у Володимира щось промайнуло. Він стиснув руку і привітався кулаком", – розповів Бєлєнькій.

Нагадаємо, Володимир Кличко розгромно переміг Олександра Повєткіна одноголосним рішенням суддів – тричі по 119-104. За поєдинок росіянин чотири рази побував у нокдаунах.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...