
В обласну інфекційну лікарню Львова госпіталізували 4 осіб з підозрою на коронавірус. Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько у Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, проводяться обстеження, аналізи на COVID-19 будуть відправлені у Київ. "Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі", – йдеться у повідомленні.
Разом із тим, мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook зауважив, що госпіталізовані нещодавно повернулися із країн, де зафіксовано коронавірус. У них є ознаки ГРЗ. "Усі особи молодого віку, госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто, вони хворіють впродовж 2-3 днів. Стан – середньої важкості, загроз життю нема", – написав він.
Також Садовий спростував інформацію про те, що у Львові зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. Нагадаємо, в Україні, станом на ранок 15 березня, коронавірус запідозрили вже у шести областях. Разом із тим, зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Зокрема, два у Чернівецькій області та один у Житомирській, який став летальним.
Усього у світі зареєстровано 156 400 випадків захворювання COVID-19, із них 73 968 (47,3%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 75 405 випадків у 134 країнах, територіях чи регіонах.
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...