
В обласну інфекційну лікарню Львова госпіталізували 4 осіб з підозрою на коронавірус. Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько у Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, проводяться обстеження, аналізи на COVID-19 будуть відправлені у Київ. "Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі", – йдеться у повідомленні.
Разом із тим, мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook зауважив, що госпіталізовані нещодавно повернулися із країн, де зафіксовано коронавірус. У них є ознаки ГРЗ. "Усі особи молодого віку, госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто, вони хворіють впродовж 2-3 днів. Стан – середньої важкості, загроз життю нема", – написав він.
Також Садовий спростував інформацію про те, що у Львові зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. Нагадаємо, в Україні, станом на ранок 15 березня, коронавірус запідозрили вже у шести областях. Разом із тим, зареєстровано три лабораторно підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Зокрема, два у Чернівецькій області та один у Житомирській, який став летальним.
Усього у світі зареєстровано 156 400 випадків захворювання COVID-19, із них 73 968 (47,3%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 75 405 випадків у 134 країнах, територіях чи регіонах.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...