
Українці можуть забрати посилку з поштоматів "Нової пошти" навіть без інтернету - що особливо актуально у світлі масштабної кібератаки на оператор "Київстар". Річ у тім, що ці пристрої можуть працювати і без мережі - однак без заздалегідь завантажених даних у застосунку компанії все ж не обійтись. Про це повідомили у самій "Новій пошті", передають Патріоти України.
Там зазначили: перед тим, як йти за посилкою, потрібно знайти місце, де інтернет, все ж, є (наприклад Wi-Fi вдома), зайти в застосунко, після чого:
Останній пункт особливо важливий. Адже без цього робити подальші дії буде неможливо.
Біля самого поштомата також потрібно буде здійснити низку дій. Зокрема:
Що відбувається з "Київстаром"
Проблема відсутності зв'язку різко актуалізувалася в Україні 12 грудня через потужну кібератаку на опрератор "Київстар". Погіршило ситуацію те, що це вплинуло й на інші сервіси, такі як нацроумінг. Тому підключитися до інших операторів клієнтам "Київстару" не вдасться.
"Нацроумінг не працює через те, що мережа "Київстару" не може передати інформацію про своїх абонентів мережам інших операторів внаслідок загального технічного збою", – розповіли в Мінцифрі. Терміни ж відновлення роботи мережі поки невідомі. Наразі ведуться ремонтні роботи.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...