"Станемо українським Уханем": Мешканці Монастириську, де на COVID-19 захворіли десятки лікарів, звернулися до Зеленського (відео)

Автори звернення заявляють, що жителі району намагаються закупити необхідне за власні кошти, а місцева влада «демонструє бездіяльність».

Районна лікарня у Монастириську. Фото: Вікімапія.

Жителі Монастириського району на Тернопільщині, де налічується вже 77 інфікованих COVID-19, серед яких 32 медиків і п'ятеро дітей, записали відеозвернення до президента Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

Главу держави закликали втрутитися в ситуацію, і розпорядитися про посилення карантинних заходів, а також про забезпечення місцевої лікарні, в якій відсутнє навіть інфекційне відділення, відповідними засобами захисту.

Автори звернення заявляють, що жителі району намагаються закупити необхідне за власні кошти, а місцева влада «демонструє бездіяльність». «Вірус стрімко поширюється по населеним пунктам району. Статистика - невтішна. Тому, на жаль, містечко може перетворитися на «український Ухань», - йдеться у зверненні.

В Україні знову підскочила захворюваність на коронавірус: Дані МОЗ на 3 червня (карта, відео)

середа, 3 червень 2020, 9:57

Станом на ранок середи, 3 червня, в Україні офіційно зареєстрували 24 823 випадки інфікування коронавірусом (COVID-19). За минулу добу в країні виявлено 483 нових заражених. Про це свідчать дані, що містяться на сайті Кабміну. Пізніше нові дані озвучив...

"Посмотрите, как российские оккупанты в Крыму с помощью масштабной и агрессивной милитари-пропаганды отбирают у детей украинскую идентичность", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 3 червень 2020, 9:31

Премьер Канады Джастин Трюдо заявил: "Россия была исключена из G7 после того, как вторглась в Крым несколько лет назад. Она все еще не соблюдает международные правила и нормы, поэтому она - вне формата G7 и останется вне его и в будущем", - пише у своє...