"Станемо українським Уханем": Мешканці Монастириську, де на COVID-19 захворіли десятки лікарів, звернулися до Зеленського (відео)

Автори звернення заявляють, що жителі району намагаються закупити необхідне за власні кошти, а місцева влада «демонструє бездіяльність».

Районна лікарня у Монастириську. Фото: Вікімапія.

Жителі Монастириського району на Тернопільщині, де налічується вже 77 інфікованих COVID-19, серед яких 32 медиків і п'ятеро дітей, записали відеозвернення до президента Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

Главу держави закликали втрутитися в ситуацію, і розпорядитися про посилення карантинних заходів, а також про забезпечення місцевої лікарні, в якій відсутнє навіть інфекційне відділення, відповідними засобами захисту.

Автори звернення заявляють, що жителі району намагаються закупити необхідне за власні кошти, а місцева влада «демонструє бездіяльність». «Вірус стрімко поширюється по населеним пунктам району. Статистика - невтішна. Тому, на жаль, містечко може перетворитися на «український Ухань», - йдеться у зверненні.

Лагідна українізація, або Обслуговуйте державною мовою, будь ласка: 16 січня набула чинності 30 стаття мовного закону

субота, 16 січень 2021, 8:40

Наголошується, клієнт сфери послуг може і надалі спілкуватись зручною для нього мовою, котру здатний зрозуміти представник сервісу. Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комуні...

Нових хворих менше, ніж тих, хто захворів впродовж доби: Степанов оприлюднив дані перебігу пандемії в Україні на 16 січня

субота, 16 січень 2021, 8:25

Як стверджує міністр станом на 16 січня 2021 року в Україні зафіксовано 7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 . Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників. Одужало за добу, зідно звіту, 9 792 особи, зазначають Патріоти України.