Станція "Академік Вернадський": Українські полярники показали атмосферні фото з експедиції до Антарктиди

Учасники 24-ї Української антарктичної експедиції та сезонного загону дослідників після повернення в Україну показали світлини, зроблені на найпівденнішому материку. Світлини опублікували на сайті розповідає "Експедиція ХХІ", зазначають Патріоти України.

Учасники 24-ї української антарктичної експедиції поділилися світлинами з найпівденнішого материка
Нещодавно полярники і дослідники Антарктики усього світу відзначили Мідвінтер. Це день зимового сонцестояння. Мідвінтер вважають серединою зими, у цю добу найжлвша ніч та найкоротший день в Антарктиці. У привітаннях з цього приводу українці, що побували на південному краї світу, розміщуювали фото крижаного материка.

Українська антарктична станція "Академік Вернадський""Українська антарктична станція є одним з найвіддаленіших наших кордонів. Там зараз середина зими - день зимового сонцестояння, а дні короткі та надзвичайно красиві", розповіла науковий співробітник Українського наукового центрк екології моря Оксана Савенко.

Остров Кінг-Джордж - найбільший острів архіпелагу Південні Шетландські острови
"Острів Кінг-Джордж - найбільший острів архіпелагу Південні Шетландські острови. Це логістичні ворота Антарктики. На острові знаходиться самий південний аеропорт світу та функціонує дев'ять наукових станцій", - підписав світлини учасник експедиції Юрій Шепета.

Учасники 24-ї української антарктичної експедиції поділилися світлинами з найпівденнішого материка

Світлинами поділився також дослідник з Національного наукового антарктичного центру Андрій Чернов. На фото, підписаних "Робота 2020", зображені засніжені гори.

У старій будівлі неподалік української полярної станції "Академік Вернадський" в Антарктиді функціонує музей. Це один з найпівденніших музеїв світу. Будівля носить назву Wordie house і знаходиться на сусідньому острові від станції "Академік Вернадський" - приблизно в 500 метрах.

"Будь-який грип тепер може бути страшним для нас через мутації": Епідеміологиня попередила про нову небезпеку

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:28

Пташиний і свинячий грип, які можуть прийти в Україну восени 2020 року, становитимуть більшу небезпеку через мутації і присутність коронавірусу. Про це в бліц-інтерв'ю розповіла лікарка-імунологиня, ревматологиня, епідеміологиня Людмила Смоліна, перед...

"В Севастополе планомерно наступает ж*па с водой. Каждый день водоканал "ремонтирует" что-то, отключая поочередно целые районы", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:17

"Ветераны крымскотатарского национального движения вчера провели собрание возле оккупационного Совмина в Симферополе. Требовали, чтобы Гоблин вышел и извинился за свои слова", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і ...