Стараються догодити: В окупованому Мелітополі російські продавці почали переходити на українську

У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі відкривається дедалі більше нових торгових точок у закритих раніше українських мережевих магазинах і приватних крамничках. Водночас російські торгаші почали переходити у спілкуванні з покупцями на українську мову.Про це повідомляє видання "РІА-Мелітополь", посилаючись на розповіді жителів. За їхніми словами, у них виникає почуття, ніби приїжджі намагаються догодити місцевим і начебто загладжують свою провину, передають Патріоти України.

Зазначається, що в районі магазину "Олена" до приміщення колишнього мережевого супермаркету "Простір" свій товар завіз власник із РФ. Він вкладався мінімально: меблі в магазині залишив колишніми, і тільки розклав для продажу постільну білизну, капці, косметику й інший дрібний товар для дому."Тепер ця торгова точка більше нагадує магазин із серії як було за України – "Все по 5 гривень". Якийсь хаос із товаром. Продавці кажуть, що змінився власник. Торгують натуральним мотлохом", – розповіли мелітопольці.

Також додали, що на місцевому Таврійському ринку всередині практично не залишилося колишніх торговців, а за лотками вже з’являються нові особи зі своїм товаром – спеціями, м’ясними продуктами.

Незмінними там залишилися бабусі, які торгують із тротуару ягодами, фруктами, квітами, зеленню. Щоправда, останнім часом їх потіснили "гастролери азійської зовнішності", які здебільшого торгують постіллю, шкарпетками, білизною.Видання зазначає, що ціни такого товару мелітопольці вважають прийнятними, а якість – хвалять. Ба більше, кажуть, що російські торгаші за прилавками на ринках міста намагаються поводитися ввічливо і навіть переходять на українську.

"Таке відчуття, що вони намагаються догодити місцевим, начебто провину свою загладжують. У кінці за покупку говорять "дякую" українською. Маркетинговий хід такий чи що", – припустили жителі.

За даними "РІА-Мелітополь", після масштабної націоналізації окупаційне міністерство майнових і земельних відносин, яким здебільшого керує не міністр, а його заступник – кримчанин Андрій Козенко, розпочало роздавати в місті чуже майно. Цей процес російські загарбники називають "запровадженням тимчасової адміністрації". За їхніми твердженнями, майно передається "на якийсь час": за бажання "міністерство" його може забрати в одного власника і передати іншому.

"Корупційну схему, як ви розумієте, ніхто не скасовував. Примітно, що офіційно приводом для відібрання націоналізованого майна у своїх же можуть бути завищені ціни на товари. А неофіційних причин скільки хочеш і які завгодно. Тимчасовими адміністраторами, як правило, стають жителі Криму, "Л/ДНР" та Росії. Вони здебільшого наймають на роботу не місцевих, а своїх приїжджих росіян, яким можна довіряти", – пишуть журналісти.

Вчені навіть придумали такий термін: Ось чому нам подобається шкідлива їжа

субота, 28 вересень 2024, 23:55

"Тиждень тому у своїх соцмережах я провела невеличке опитування серед Вас, дорогі друзі, чому, на Вашу думку, ми так любимо нездорову їжу? Було багато коментарів, всі різні: від таких, які стверджували, що їм ніколи не хочеться ані ніякої нездорової їж...

Російські хокеїсти-аматори під час гри здолали в рукопашній супротивника-ФСБшників. Чекісти образились і вирішили пересаджати більш вправних хлопців (відео)

субота, 28 вересень 2024, 22:40

У Біробіджані (Росія) шістьох гравців аматорської команди «Тафгай» затримали за побиття хокеїстів від ФСБ під час матчу Нічної хокейної ліги. . "Тафгай" зустрічався з командою "Фантом", що представляє регіональне управління ФСБ. Звичайна льодова бійка...