Старенькі дуже зраділи: На Харківщині повернули власникам двох котів, які загубились під час евакуації (відео)

Господарі котів Річарда та Баксіка з Ізюму — люди похилого віку. Сімейну пару евакуювали з міста змерзлими та дуже знесиленими. Вони не хотіли їхати без своїх улюбленців, але довелося. Коти, налякані вибухами, вирвалися з евакуаційної сумки та втекли. Про це повідомив UAnimals — всеукраїнський гуманістичний рух, який бореться за права тварин, передають Патріоти України.

"Засмучені власники насипали їм всюди корму, налили багато води та сподівалися, що скоро повернуться додому. Аж ось минув не один місяць. За цей час чоловік із жінкою собі місця не знаходили, переживаючи за своїх улюбленців. І допоки Ізюм не визволили, не було змоги про них дізнатися", — розповіли зоозахисники.

Після деокупації міста, волонтери благодійного фонду “Милосердя та здоров’я” привезли корми змученим окупацією тваринам. Також на прохання UAnimals вони погодилися пошукати Річарда та Баксіка. Дорога виявилася складною — волонтерам довелося йти пішки вісім кілометрів, бо проїхати через річку не було можливості. До того ж не все ще довкола розмінували.

"Дорогою до дому Річарда та Баксіка, вони годували безпритульних тварин міста та роздавали корми мешканцям для їхніх чотирилапих улюбленців. Як сказала одна із місцевих жительок, в Ізюмі дуже багато тварин постріляли окупанти, але й багато живуть на вулицях, покинуті господарями під час евакуації. Коли волонтери дійшли до місця призначення, то виявилося, що за Річардом і Баксіком доглядали сусіди. Коти були змучені, худі, хворі, де-не-де без шерсті, але живі. Їх відразу нагодували, забрали в переноски та доставили до родича власників у Київ", — повідомили рятівники тварин.

Кілька днів котам доведеться побути в клініці перед тим, як повернутися до щасливих господарів.

На Одещині чоловік знайшов на дорозі згорток, який вибухнув - постраждалому відірвало пальці

понеділок, 28 листопад 2022, 13:59

В Одеському районі чоловік на дорозі знайшов згорток. Коли він почав його розвертати, невідомий пристрій вибухнув. Про це повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передають Патріоти України. Як стало відомо, 55-річний чоло...

Обмеження не для всіх? Під час режиму економії світла в Одесі відкрили льодову ковзанку та луна-парк

понеділок, 28 листопад 2022, 13:44

В одеському парку Шевченка, попри режим економії електроенергії, відкрили льодову ковзанку. Устаткування для підтримки льоду потребує значних енерговитрат, передають Патріоти України. Зазначається, що у неділю в парку відкрилася льодова ковзанка. І наг...