Стартували виплати рівня "кінця епохи бідності": Хто з пенсіонерів отримає 7800 гривень у січні

В Україні почали виплачувати підвищені пенсії непрацездатним членам сім'ї загиблих чи померлих учасників АТО (ООС). Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики, кожному з непрацездатних батьків (матері/батьку) та дружині (чоловіку) загиблих, померлих або зниклих безвісти осіб, які безпосередньо брали участь у антитерористичній операції, мінімальний розмір пенсійної виплати підвищили до 7 800 гривень, зазначають Патріоти України.

Зазначається, що перерахунок здійснено автоматично для 3 361 особи, пенсія, в середньому, підвищена на 1 895 гривень.

У Мінсоцполітики додали, що наприкінці минулого року до Ради подали проект закону про покращення умов пенсійного забезпечення для непрацездатних батьків, жінки чи чоловіка загиблих (зниклих безвісти) осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

Нагадаємо, що також з 1 січня підвищуються пенсії ліквідаторів аварії на ЧАЕС з інвалідністю. Новий мінімум виплат становитиме 14 600 грн для першої групи інвалідності, 9 500 — для другої та 7 000 — для третьої.


Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...

Андрій Шевченко назвав іноземного футболіста, який найбільше допоміг Україні

четвер, 19 травень 2022, 0:13

Легенда українського та світового футболу Андрій Шевченко відзначив польського форварда мюнхенської "Баварії" Роберта Левандовськи за надану підтримку Україні під час війни з Росією. Про це повідомляє Tribuna, передають Патріоти України. "Хто з іноземн...