Стать має значення: Дослідники з'ясували, хто частіше потрапляє в п'яні ДТП - чоловіки чи жінки

Чотири з п’яти п'яних водіїв, які спричинили аварії, були чоловіками.

Майже 80% випадків п'яних аварій трапляються з вини чоловіків-водіїв, однак жінки-водії частіше страждають внаслідок інцидентів на дорогах і частіше гинуть. Про це повідомляє Express, передають Патріоти України.

Британські аналітики проаналізували кількість ДТП на дорогах країни і дійшли висновку, що чотири з п’яти п'яних водіїв, які спричинили аварії, були чоловіками. "Водії-чоловіки, які керували автомобілями в стані алкогольного сп'яніння, скоїли 80 % усіх автокатастроф. Тим часом, 34 відсотки жертв аварій становили жінки, незважаючи на те, що вони скоювали лише кожну п'яту аварію", - йдеться повідомленні.

Також частіше ДТП скоювали водії молодого віку в стані алкогольного сп'яніння в порівнянні з іншими віковими категоріями. Так, у Великій Британії чверть усіх жертв склали люди у віці від 16 до 24 років, всього у 2018 році зареєстровано понад 2000 нещасних випадків.

Майже 5,5 тисяч жертв були у віці від 25 до 59 років, тоді як старші водії складали лише вісім відсотків. "В цілому число ДТП з вини п'яних водіїв зростає на три відсотки щороку, але це значно нижче, ніж у 2016 році. На них припадає кожна восьма смерть на дорогах", - повідомили Департаменту транспорту (DfT) британського уряду.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...