Стати єдиним фронтом: Українцям видадуть зброю через напад Росії - як її отримати

Міністр оборони України Олексій Резніков закликає активно вступати до лав територіальної оборони ЗСУ у своєму регіоні. Водночас у Національній поліції заявили, що озброять ветеранів органів внутрішніх справ, зазначають Патріоти України.

"Україна переходить в режим повної оборони. Всі, хто готовий і вміє тримати зброю, може прямо зараз стати до лав Сил територіальної оборони Збройних Сил України у Вашому регіоні", - повідомляє Резніков.

Записатися в тероборону можна на сайті https://sprotyv.in.ua. З собою потрібно мати тільки паспорт. Також глава поліції Ігор Клименко заявив, що ветерани МВС зможуть отримати зброю за спрощеною процедурою.

"Видача зброї ветеранам має на меті посилити діяльність правоохоронних органів України у забезпеченні правопорядку на території населених пунктів України", - повідомляє Нацполіція.

У Харкові затримали волонтера, який торгував місцями у системі "Шлях" (фото)

понеділок, 25 вересень 2023, 20:15

Слідчі оголосили підозру 35-річному харків'янину, керівника волонтерської організації. Слідчі з`ясували, що чоловік організував схему переправлення військовозобов'язаних через державний кордон України. Він шукав клієнтів та пропонував внести їх до сист...

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі: Експерт порівняв ціни на пшеницю

понеділок, 25 вересень 2023, 19:57

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі, оскільки польські фермери за пшеницю мають вдвічі більшу виручку, ніж українські, передають Патріоти України. Такі висновки у Telegram опублікував доцент Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський,...