Став "дослідним кроликом" для підступної медикині: Українець прийняв 18 доз вакцини від COVID-19. Сімейний лікар обіцяла безкоштовну путівку (відео)

Українець може стати світовим рекордсменом за кількістю вакцин від коронавірусу. Олексій прийняв 18 доз вакцин і хотів зробити ще більше. У його виписці всі існуючі види вакцин від COVID-19 в Україні.nПро це йдеться в сюжеті програми "Гроші" на телеканалі "2+2", зазначають Патріоти України.

За словами хлопця, сімейний лікар пообіцяла йому направлення на безкоштовне перебування в харківській лікарні, а після 20 вакцинацій - путівку на відпочинок.

При цьому лікар вирішила влаштувати над ним досліди. Коли журналісти подзвонили їй, то лікар сказала, що ніколи не чула про такого пацієнта. Хоча на порталі Helsi зазначено, що з пацієнтом жінка все ж знайома.

Олексій каже, що всі ці махінації лікар робила заради того, щоб отримати високий рейтинг у відомому медичному онлайн-сервісі. Хлопець хотів зробити 25 доз вакцин. Але нещодавно йому відмовили у черговій вакцинації, яку він хотів зробити у Мукачеві Закарпатської області.

Лікарі кажуть, що підштовхнути українця на такі дії могли проблеми з психікою. Ця ситуація свідчить про неідеальну систему вакцинації.

Цікаво, що в світі це не перший подібний випадок. У Колумбії чоловік зробив 7 доз COVID-вакцин від чотирьох різних виробників. Але він це зробив просто для хайпу. При цьому міністр охорони здоров'я Колубмії заявив, що у чоловіка проблеми з психікою.

У Новій Зеландії чоловік зробив 10 вакцинацій від коронавірусу за один день. Розпочато розслідування.

"Патріотизму" вистачило тільки на пів року: Український співак спробував повернутися у Москву, але щось пішло не так

неділя, 29 січень 2023, 14:15

"Концерт Міші Марвіна скасовано. Він мав виступати 25 березня", – повідомив інсайдер журналістам. Відомо, що уряд республіки звернувся до регіональних громадських організацій з проханням скасувати виступ. Зазначимо, Марвін також є рідним братом відомої...

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...