"Ставку нужно делать на хаос и дестабилизацию и тратить все деньги и ресурсы": Російський найманець "ДНР" злив плани Кремля (відео)

Керівництво Росії, а також бойовики на окупованих територіях Донбасу вважають бажаним для себе сценарієм хаос в Україні з подальшим розпадом. Про це повідомив російський найманець Олександр Жучковський, який воює на боці бойовиків "ДНР" на Донбасі в ефірі однієї з авторських передач в РФ, передають Патріоти України.

Він зазначив, що російському уряду слід більше коштів вкладати в дестабілізацію України. На його думку, зміцнення влади українського президента Володимира Зеленського та підвищення якості життя українців - вкрай небажаний для Кремля, а також його маріонеток на Донбасі сценарій. "Найбільш бажаний для Донбасу і Росії сценарій - розпад України. Ставку потрібно робити на хаос і дестабілізацію і витрачати всі гроші і ресурси саме на це. Найгірше буде зміцнення Зеленського і поліпшення життя в Україні", - зауважив бойовик.

Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

понеділок, 16 грудень 2019, 1:00

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

То чия Кубань?: У мережі поділилися піснею "Сонце низенько" у виконанні місцевого хору (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 0:22

Якщо на Кубані співають українські пісні, то хто тоді живе на Кубані? Відповідь очевидна. Пісня - це душа народу. Скільки б московські пропаг*ндони не повторювали, що Кубань, як і решта "Малоросії то "рускій мір", прийде час, і все буде вільна Україна,...