
У київському центрі масової вакцинації від COVID-19 за минулу добу, 12 червня, щеплення отримали 3014 осіб - це рекордний показник для вакцинації на вихідних, яка триває в столиці вже третій тиждень, повідомили в Київський міській держадміністрації.
За словами директора Департаменту здоров'я КМДА Валентини Гінзбург, до приросту отриманих щеплень призвели збільшення кількості прищепних бригад і організація записи на ін'єкцію.
"Минулого тижня ми розділили потоки охочих вакцинуватися на "живу" чергу і чергу з киян, яких запросили смс-повідомленням. А напередодні цих вихідних я провела робочу нараду з представниками системи Helsi, в результаті якої ми запропонували киянам записуватися на щеплення самостійно за допомогою сервісу Helsi.me", - зазначила вона.
Нагадаємо, що 29-30 травня перші центри масової вакцинації відкрилися в Києві, Львові та Одесі. 6 червня їх запустили ще в семи містах.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...