
У київському центрі масової вакцинації від COVID-19 за минулу добу, 12 червня, щеплення отримали 3014 осіб - це рекордний показник для вакцинації на вихідних, яка триває в столиці вже третій тиждень, повідомили в Київський міській держадміністрації.
За словами директора Департаменту здоров'я КМДА Валентини Гінзбург, до приросту отриманих щеплень призвели збільшення кількості прищепних бригад і організація записи на ін'єкцію.
"Минулого тижня ми розділили потоки охочих вакцинуватися на "живу" чергу і чергу з киян, яких запросили смс-повідомленням. А напередодні цих вихідних я провела робочу нараду з представниками системи Helsi, в результаті якої ми запропонували киянам записуватися на щеплення самостійно за допомогою сервісу Helsi.me", - зазначила вона.
Нагадаємо, що 29-30 травня перші центри масової вакцинації відкрилися в Києві, Львові та Одесі. 6 червня їх запустили ще в семи містах.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...