
У київському центрі масової вакцинації від COVID-19 за минулу добу, 12 червня, щеплення отримали 3014 осіб - це рекордний показник для вакцинації на вихідних, яка триває в столиці вже третій тиждень, повідомили в Київський міській держадміністрації.
За словами директора Департаменту здоров'я КМДА Валентини Гінзбург, до приросту отриманих щеплень призвели збільшення кількості прищепних бригад і організація записи на ін'єкцію.
"Минулого тижня ми розділили потоки охочих вакцинуватися на "живу" чергу і чергу з киян, яких запросили смс-повідомленням. А напередодні цих вихідних я провела робочу нараду з представниками системи Helsi, в результаті якої ми запропонували киянам записуватися на щеплення самостійно за допомогою сервісу Helsi.me", - зазначила вона.
Нагадаємо, що 29-30 травня перші центри масової вакцинації відкрилися в Києві, Львові та Одесі. 6 червня їх запустили ще в семи містах.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...