
У київському центрі масової вакцинації від COVID-19 за минулу добу, 12 червня, щеплення отримали 3014 осіб - це рекордний показник для вакцинації на вихідних, яка триває в столиці вже третій тиждень, повідомили в Київський міській держадміністрації.
За словами директора Департаменту здоров'я КМДА Валентини Гінзбург, до приросту отриманих щеплень призвели збільшення кількості прищепних бригад і організація записи на ін'єкцію.
"Минулого тижня ми розділили потоки охочих вакцинуватися на "живу" чергу і чергу з киян, яких запросили смс-повідомленням. А напередодні цих вихідних я провела робочу нараду з представниками системи Helsi, в результаті якої ми запропонували киянам записуватися на щеплення самостійно за допомогою сервісу Helsi.me", - зазначила вона.
Нагадаємо, що 29-30 травня перші центри масової вакцинації відкрилися в Києві, Львові та Одесі. 6 червня їх запустили ще в семи містах.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...