"Стерти українську націю з лиця землі": У Києві затримали "ченця"-диверсанта (фото)

Поліцейські Києва на одній зі станцій метро затримали зрадника. Підозрюваний представився ченцем та допомагав російський військовим. Про це повідомляє прес-служба =Національної поліції Києва, передають Патріоти України.

Зазначається, що 41-річний чоловік представився ченцем одного з храму. У його телефоні виявили листування з російськими абонентами. У повідомленнях є заклики до знищення українців, фотографії об'єктів критичної інфраструктури, аудіозаписи з інформацією про розташування блокпостів та інше. В одному з повідомлень було зазначено: "Твоє завдання - стерти українську націю з лиця землі".

Під час обшуку в його житлі вилучили докази, які свідчать про причетність до розвідувально-диверсійної діяльності на території України та пособництво окупантам.

Календар магнітних бур на жовтень 2023 року - найнебезпечніші дати

п’ятниця, 29 вересень 2023, 16:11

Магнітні бурі можуть суттєво впливати на самопочуття людей. Чого очікувати в жовтні метеозалежним людям - розповідаємо далі, передають Патріоти України. Магнітні бурі — це реакція магнітосфери на різкі удари та тиск сонячного вітру. Магнітний щит Землі...

В ЄС ухвалили рішення щодо українських біженців - зачепить мільйони людей

п’ятниця, 29 вересень 2023, 15:44

В ЄС продовжили механізм тимчасового захисту українських біженців – на 1 рік. Тепер він діятиме до 4 березня 2025-го. Про це повідомили у Раді ЄС. Там зазначили: нині в країнах ЄС проживає понад 4 млн українців, які рятуються від війни, передають Патрі...