Стіни тряслися: Російська бомба рознесла будинок під час святкування дня народження на Харківщині

У селі Мала Рогань під Харковом 27 березня під час скромного святкування свого дня народження 62-річний пенсіонер Володимир Терех почув звук сирени повітряної тривоги, передають Патріоти України.

Він разом зі своїм старим шкільним другом Валентином Усановим пішов в укриття. Пролунав сильний звук, снаряд, що прилетів, розніс будинок, але дивом не вибухнув.

За його словами, стіни укриття тряслися, і на якусь мить здалося, що вони заваляться. Ударна хвиля від приземлення снаряда зруйнувала дачу, яку вони з дружиною Ганною збудували 30 років тому. Після обстрілу села Терех із родиною перебрався до Харкова, повідомляє The Daily Mail.

Днями він повернувся до свого села. Українські військові знешкодили ракету. Місцеві жителі допомагають одне одному розбирати завали у дворах.

Згадуючи свій день народження, Володимир пояснює, чому вони з другом пили лише чай: "Бо росіяни розграбували все пиво та горілку в магазині навпроти. У нас не було інших планів на той день, окрім як пізніше повечеряти з моєю дружиною". А минулого року святкували шашликами з односельцями, згадує чоловік

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.