"Стой! Дальше укропы!": ЗСУ влаштували засідку російським окупантам (фото)

Збройні сили України зайшли з тилу російських окупантів та знищили їх. Також вони розбили разом із живою силою військову техніку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ. Зазначається, що ворог боявся і чекав, що українські військові десь попереду, передають Патріоти України.

Росіяни зробили відповідний напис на одному з автомобілів. "Стій! Далі укропи" – йшлося у написі. "Росіяни боялися, що "укропи" ховаються десь попереду. Вони не ховалися, а зайшли ззаду. Спецпризначенці Військової служби правопорядку ЗСУ зробили свою справу. Російські окупанти боятися перестали… тому що вже не можуть", – сказано в повідомленні.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...