Збройні сили України зайшли з тилу російських окупантів та знищили їх. Також вони розбили разом із живою силою військову техніку. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ. Зазначається, що ворог боявся і чекав, що українські військові десь попереду, передають Патріоти України.
Росіяни зробили відповідний напис на одному з автомобілів. "Стій! Далі укропи" – йшлося у написі. "Росіяни боялися, що "укропи" ховаються десь попереду. Вони не ховалися, а зайшли ззаду. Спецпризначенці Військової служби правопорядку ЗСУ зробили свою справу. Російські окупанти боятися перестали… тому що вже не можуть", – сказано в повідомленні.
У китайському місті Лохе один із зоопарків запропонував незвичну вакансію, яка швидко привернула увагу в мережі. Працівнику готові платити близько 1250 доларів на місяць за те, щоб він просто вдягав костюм ведмедя та перебував на території закладу, роз...
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...