"Стояв нелюдський крик близьких": Лікар розповів про стан поранених у результаті удару по Дніпру

До обласної лікарні імені Мечникова у Дніпрі доставили понад 30 поранених у результаті російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці. У їхні тіла позалітали металеві уламки, бетон та каміння. Про це 15 січня повідомив головний лікар Сергій Риженко, передають Патріоти України.

Він розповів жахливі подробиці про стан постраждалих та їхніх родичів, які приїхали до лікарні. "У всіх, що надійшли після вибуху в Дніпрі, обличчя були залиті кров'ю. Одяг разом із плоттю вирваний зі шматками по всьому тілу. Всі доставлені до Мечникова присипані будівельним пилом. Дізнатися та визначити вік майже неможливо. У голову, груди, живіт, кінцівки позалітали металеві уламки, бетон та каміння. Навколо постраждалих стояв нелюдський крик близьких. Стогін поранених і рев тих, хто впізнав своїх рідних", - написав Риженко.

Він додав, що лікарі, які були вихідні у суботу, за лічені хвилини після ракетного удару приїхали до приймального відділення та рятували поранених.

Скільки росіян насправді підтримують війну проти України: Авторитетний соціолог озвучив несподівані дані

середа, 4 жовтень 2023, 6:33

Підтримка війни серед російського суспільства повільно, але неухильно зменшується. Частка переконаних прихильників воєнних дій проти України в російському суспільстві – так звана «партія війни» – становить лише 10-15% населення. Про це заявив в інтерв'...

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...