"Стояв нелюдський крик близьких": Лікар розповів про стан поранених у результаті удару по Дніпру

До обласної лікарні імені Мечникова у Дніпрі доставили понад 30 поранених у результаті російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці. У їхні тіла позалітали металеві уламки, бетон та каміння. Про це 15 січня повідомив головний лікар Сергій Риженко, передають Патріоти України.

Він розповів жахливі подробиці про стан постраждалих та їхніх родичів, які приїхали до лікарні. "У всіх, що надійшли після вибуху в Дніпрі, обличчя були залиті кров'ю. Одяг разом із плоттю вирваний зі шматками по всьому тілу. Всі доставлені до Мечникова присипані будівельним пилом. Дізнатися та визначити вік майже неможливо. У голову, груди, живіт, кінцівки позалітали металеві уламки, бетон та каміння. Навколо постраждалих стояв нелюдський крик близьких. Стогін поранених і рев тих, хто впізнав своїх рідних", - написав Риженко.

Він додав, що лікарі, які були вихідні у суботу, за лічені хвилини після ракетного удару приїхали до приймального відділення та рятували поранених.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...