Столична влада відмовляться ввести в експлуатацію "будинок-монстр" посеред Подолу, незважаючи на скандальне рішення суду

"Чесні" служителі Феміди наплювали на те, що у скандального забудовника відсутні навіть базові документи. Отже, видача сертифіката готовності до експлуатації кваліфікуватиметься я кримінальне правопорушення

Всупереч рішенню Касаційного адмінсуду влада у столиці вважає за неможливе ввести в експлуатацію 12-поверховий "будинок-монстр" на Подолі. Про це заявив заступник голови КМДА, секретар Київради Володимир Бондаренко, зазначають Патріоти України.

"Для його введення в експлуатацію бракує базового компонента: станом на сьогодні забудовник не має у власності або користуванні земельну ділянку.

Отже, видача сертифіката готовності до експлуатації може кваліфікуватися як перевищення службових повноважень тими особами, які здійснять це, що є кримінальним правопорушенням.

Наша позиція незмінна - поверховість цього одоробала має бути приведено до первинних показників", - заявив посадовець.

За словами Бондаренка, Київську міськраду не залучали до судового процесу щодо зобов'язання ДАБІ видати сертифікат готовності до експлуатації "будинку-монстра".


Не архаїзм, а блискучий приклад користі споконвічних практик: Як працюють кінні патрулі у Києві

неділя, 21 червень 2026, 21:56

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...

Вакцина, що рятує життя: Вчені заявили про майже нульовий ризик смерті від раку шийки матки

неділя, 21 червень 2026, 21:42

Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...