Стоматологи назвали незвичні причини пожовтіння зубів

За словами експертів, на відтінок зубної емалі справляє визначальний вплив генетична схильність і не тільки.

Жовтий відтінок зубів часто дратує людей, так як більшість мріє мати білосніжну усмішку. Однак стоматологи встали на захист жовтих зубів і закликають не турбуватися через їх наявність, передають Патріоти України.

На сторінках журналу «Вісник Здоров'я» лікарі заявили: жовтуватий відтінок зубної емалі - це абсолютно нормальне явище. «Він не є ознакою наявності проблем в діяльності організму. Природний колір дентину саме жовтий, тому людям не потрібно переживати, якщо їх зуби не такі білі, як у інших», - констатували фахівці.
За словами експертів, на відтінок зубної емалі справляє визначальний вплив генетична схильність. Якщо у когось з батьків колір зубів далекий від білого, значить, дитина буде власником жовтої зубної емалі, зазначили науковці.
Іншим серйозним фактором, що впливає на відтінок зубної емалі, стоматологи назвали вживання готових продуктів, особливо тих, що містять цукор: його часте вживання веде до її пожовтіння. «В емалі є пори, і харчові барвники, що містяться в багатьох оброблених продуктах, проникають в них, сприяючи зміні кольору. Медикаменти та лікарські засоби теж можуть змінити зубну емаль. Особливо це помітно при тривалому прийомі препаратів тетрациклінової групи», - повідомили лікарі.

Резонанс тижня. Трагедія в Чернігові: Недбалість з АГС-17 призвела до поранення восьми поліцейських

неділя, 5 квітень 2020, 16:30

Поліцейський взводу, проводячи чистку гранатомета та одночасно демонструючи особовому складу засоби поводження з АГС-17, приєднав до його приймача короб зі стрічкою, спорядженою пострілами, зняв із запобіжника і дослав снаряд у ствол гранатомета... 16 ...

Хіти тижня. Реалії скреп: На Росії готуються до "ядерного" вибуху пандемії коронавірусу

неділя, 5 квітень 2020, 16:00

Науковець припустив, що незабаром "величезна кількість людей буде хворіти і вимагати медичного догляду". У Російській Федерації готуються до того, що ситуація з пандемією коронавірусу буде розвиватися за типом ядерної реакції. Про це в ефірі російськог...