Стоматологи назвали незвичні причини пожовтіння зубів

За словами експертів, на відтінок зубної емалі справляє визначальний вплив генетична схильність і не тільки.

Жовтий відтінок зубів часто дратує людей, так як більшість мріє мати білосніжну усмішку. Однак стоматологи встали на захист жовтих зубів і закликають не турбуватися через їх наявність, передають Патріоти України.

На сторінках журналу «Вісник Здоров'я» лікарі заявили: жовтуватий відтінок зубної емалі - це абсолютно нормальне явище. «Він не є ознакою наявності проблем в діяльності організму. Природний колір дентину саме жовтий, тому людям не потрібно переживати, якщо їх зуби не такі білі, як у інших», - констатували фахівці.
За словами експертів, на відтінок зубної емалі справляє визначальний вплив генетична схильність. Якщо у когось з батьків колір зубів далекий від білого, значить, дитина буде власником жовтої зубної емалі, зазначили науковці.
Іншим серйозним фактором, що впливає на відтінок зубної емалі, стоматологи назвали вживання готових продуктів, особливо тих, що містять цукор: його часте вживання веде до її пожовтіння. «В емалі є пори, і харчові барвники, що містяться в багатьох оброблених продуктах, проникають в них, сприяючи зміні кольору. Медикаменти та лікарські засоби теж можуть змінити зубну емаль. Особливо це помітно при тривалому прийомі препаратів тетрациклінової групи», - повідомили лікарі.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...