Стоматологи назвали незвичні причини пожовтіння зубів

За словами експертів, на відтінок зубної емалі справляє визначальний вплив генетична схильність і не тільки.

Жовтий відтінок зубів часто дратує людей, так як більшість мріє мати білосніжну усмішку. Однак стоматологи встали на захист жовтих зубів і закликають не турбуватися через їх наявність, передають Патріоти України.

На сторінках журналу «Вісник Здоров'я» лікарі заявили: жовтуватий відтінок зубної емалі - це абсолютно нормальне явище. «Він не є ознакою наявності проблем в діяльності організму. Природний колір дентину саме жовтий, тому людям не потрібно переживати, якщо їх зуби не такі білі, як у інших», - констатували фахівці.
За словами експертів, на відтінок зубної емалі справляє визначальний вплив генетична схильність. Якщо у когось з батьків колір зубів далекий від білого, значить, дитина буде власником жовтої зубної емалі, зазначили науковці.
Іншим серйозним фактором, що впливає на відтінок зубної емалі, стоматологи назвали вживання готових продуктів, особливо тих, що містять цукор: його часте вживання веде до її пожовтіння. «В емалі є пори, і харчові барвники, що містяться в багатьох оброблених продуктах, проникають в них, сприяючи зміні кольору. Медикаменти та лікарські засоби теж можуть змінити зубну емаль. Особливо це помітно при тривалому прийомі препаратів тетрациклінової групи», - повідомили лікарі.

"Весь час платив за комуналку!": У Норвегії труп чоловіка знайшли в його квартирі тільки через 9 років після смерті

неділя, 11 квітень 2021, 0:32

З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав. В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України. Як повідомляє телекомпанія...

В Україні можуть серйозно подешевшати авіаперельоти: Що відбувається

неділя, 11 квітень 2021, 0:30

В Україні можуть знизити ціни на внутрішні авіаперевезення. Цьому може посприяти скасування податку на додану вартість (ПДВ) на внутрішні перевезення, передають Патріоти України. . Цей крок зробить вартість авіаперельотів порівнянною із залізничними пе...