Стоп шкарпетизації: В'ятрович розповів, як правильно святкувати День захисника

З Днем захисника України не варто вітати тільки чоловіків. Також не варто дарувати їм шкарпетки, парфуми чи засоби для гоління лише тому, що вони чоловіки. 14 жовтня - це не 23 лютого, про це написав колишній голова Українського інституту національної пам'яті, історик Володимир В'ятрович у Facebook, передають Патріоти України.

"Зупиніть шкарпетизацію Дня захисників. 14 жовтня - день, коли вітають захисників України, минулого і сьогодення, чоловіків і жінок. Це не привід вітати хлопчиків/чоловіків, дарувати їм шкарпетки/парфуми/засоби для гоління за сам факт їх приналежності до чоловічої статі. 14.10≠23.02", - написав він.

День захисника України відзначають 14 жовтня. Раніше 23 лютого відзначали День захисника Вітчизни. Нині цей день святкують у Росії, Білорусі, Таджикистані і Киргизстані. Його встановили в СРСР у 1922 році.

"Послуги" оцінили не занадто дорого: Керівництво Житомирської митниці затримали на хабарі (фото)

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:53

Минулого місяця стало відомо, що правоохоронці викрили на митниці злочини, що завдали державі збитків на майже 400 млн грн. Тепер стало відомо про систематичне хабарництво серед керівництва Житомирської митниці, зазначають Патріоти України. Як повідомл...

Снайперка Емеральд вперше розповіла про свої доходи

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:42

Українська захисниця Євгенія Емеральд, яка зараз чекає на народження другої дитини, поділилася подробицями свого фінансового становища. Жінка зізналася, що в декретній відпустці вона отримує майже втричі менше, ніж на позиціях, передають Патріоти Украї...