Служба безпеки України звернулася до власників камер відеоспостереження. Їх закликають припинити онлайн-трансляції, передають Патріоти України з посиланням на повідомлення СБУ.
Останніми днями багато українців отримали смс від СБУ, в яких звертаються до власників камер відеоспостереження. Українців закликають припинити онлайн-трансляції, оскільки вони допомагають ворогу коригувати ракетні удари.
"Просимо власників веб-камер на території України припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів", - йдеться у повідомленні. Якщо ви виявили онлайн-трансляцію, СБУ просить повідомити про неї через Telegram-бот.

Раніще стало відомо, що СБУ заблокувала роботу онлайн-камер, які у режимі реального часу фіксували протиповітряну оборону Києва. Після чергової ракетної атаки радник голови ОП Михайло Подоляк жорстко розкритикував блогерів та чиновників, які публікують роботу ППО та наслідки обстрілів. Він нагадав, що порушників чекає відповідальність.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...