Служба безпеки України звернулася до власників камер відеоспостереження. Їх закликають припинити онлайн-трансляції, передають Патріоти України з посиланням на повідомлення СБУ.
Останніми днями багато українців отримали смс від СБУ, в яких звертаються до власників камер відеоспостереження. Українців закликають припинити онлайн-трансляції, оскільки вони допомагають ворогу коригувати ракетні удари.
"Просимо власників веб-камер на території України припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів", - йдеться у повідомленні. Якщо ви виявили онлайн-трансляцію, СБУ просить повідомити про неї через Telegram-бот.

Раніще стало відомо, що СБУ заблокувала роботу онлайн-камер, які у режимі реального часу фіксували протиповітряну оборону Києва. Після чергової ракетної атаки радник голови ОП Михайло Подоляк жорстко розкритикував блогерів та чиновників, які публікують роботу ППО та наслідки обстрілів. Він нагадав, що порушників чекає відповідальність.
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...