Стовпчики термометрів рвонуть до +32: Синоптик дала детальний прогноз на червень в Україні

Літо в Україні буде теплим, а вже в червні очікується сильна спека, яка триватиме недовго. Про це заявила кліматолог Віра Балабух, передають Патріоти України.

При цьому на сході України імовірна посушлива погода, що може призвести до пожеж. "Минулого року теж на сході, в Луганській області, були сильні пожежі. В цьому році треба побоюватися повторення", - сказала вона.

Також Балабух попередила про циклони, які перевершать за потужністю торішні. За її словами влітку Україні не уникнути бур і граду.

Крім того, синоптик поділилася прогнозом погоди на червень. На початку місяця очікується 18-21 градус тепла. З 4 червня розпочнеться потепління і вже до кінця першої декади ртутні стовпчики "виростуть" до +32.

З її слів, спека протримається недовго - з 10 по 25 червня максимальна температура складе 22-24 градуси з позначкою "плюс". З 25 червня температура знову підвищиться - термометри покажуть +30. Опади на території України пройдуть 2-3, 7-8, 16-18 і 24-25 червня.

Безмозгі вандали третього тисячоліття: Російські солдати знищили старовинне місто в Криму. Що втратило людство - унікальна археологічна виставка в Києві

неділя, 25 липень 2021, 21:34

Унікальні рештки шовкової тканини, дозволили науковцям з'ясувати, що місто на азовському узбережжі Криму мало комерційні зв'язки з Єгиптом не пізніше ХІІІ—ХV століть, зазначають Патріоти України. Унікальний культурний слой, що міг більше розповісти про...

На Луганщині труп зниклого бізнесмена і його вбивцю шукали майже 20 років, але злочин було розкрито (фото)

неділя, 25 липень 2021, 20:15

У Сіверськодонецьку на Луганщині розкрили вбивство майже 20-річної давнини. У серпні 2002-го там сталася резонансна подія – зникло подружжя бізнесменів. За деякий тоді ще міліціонери знайшли "Газель" зниклих зі слідами вогнепальних пошкоджень, яким заз...