Стовпи диму та темрява: Астронавт розповів, як виглядає війна в Україні із космосу

З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, передають Патріоти України.

Про це розповів німецький астронавт Маттіас Маурер, який 24 лютого 2022 перебував на борту МКС і повернувся на Землю кілька тижнів тому, пише BILD. Він також розповів, що всі космонавти були згодні з тим, що те, що відбувається в Україні – неправильне.

"Я зміг чудово побачити з космосу, що відбувалося на землі", – розповів Маурер. На початку, за його словами, у країні стало темно вночі, оскільки освітлення в містах було зменшено. "Насправді ви можете упізнати лише Київ", – сказав астронавт про свої спостереження. У перші дні війни, за його словами, він міг розрізнити ракетні удари, які з борту МКС виглядали, наче спалахи блискавок над столицею України.

"Протягом дня над такими містами, як Маріуполь, стояли величезні чорні стовпи диму – це було добре видно неозброєним оком з космосу", – додав він. Маурер також розповів, що на космічній станції не було жодних розбратів через війну. "Дуже швидко стало зрозуміло, що ми однодумці: ми всі вважаємо, що в Україні відбуваються жахливі речі", – зазначив Маурер.

Дякувала Путіну за агресію: У Офісі генпрокурора показали колаборантку з Херсона, яка стала "начальником департаменту освіти" (фото, відео)

середа, 29 червень 2022, 0:14

Колишній викладачці Херсонської академії безперервної освіти повідомили про підозру у колабораційній діяльності. Про це пише Офіс генерального прокурора, передають Патріоти України. Правоохоронці заблюрили обличчя підозрюваної. Але, як зрозуміло зі сві...

"Сорок хвилин довелося доводити, що ми - не терористи": Киянка розповіла, як намагалася сховатися в метро під час повітряної тривоги вночі

вівторок, 28 червень 2022, 23:51

Киянку Катерину Витвицьку та інших мешканців міста не хотіли пускати в столичне метро під час повітряної тривоги після початку комендантської години. Черговий по станції метрополітену "Університет" затягував час перевіркою документів і не давав людям с...