
З початком повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії Україна при погляді з Міжнародної космічної станції перетворилася на своєрідний острів темряви, який виділявся на тлі континенту. Вдень над Маріуполем виднілися величезні чорні стовпи диму, передають Патріоти України.
Про це розповів німецький астронавт Маттіас Маурер, який 24 лютого 2022 перебував на борту МКС і повернувся на Землю кілька тижнів тому, пише BILD. Він також розповів, що всі космонавти були згодні з тим, що те, що відбувається в Україні – неправильне.
"Я зміг чудово побачити з космосу, що відбувалося на землі", – розповів Маурер. На початку, за його словами, у країні стало темно вночі, оскільки освітлення в містах було зменшено. "Насправді ви можете упізнати лише Київ", – сказав астронавт про свої спостереження. У перші дні війни, за його словами, він міг розрізнити ракетні удари, які з борту МКС виглядали, наче спалахи блискавок над столицею України.
"Протягом дня над такими містами, як Маріуполь, стояли величезні чорні стовпи диму – це було добре видно неозброєним оком з космосу", – додав він. Маурер також розповів, що на космічній станції не було жодних розбратів через війну. "Дуже швидко стало зрозуміло, що ми однодумці: ми всі вважаємо, що в Україні відбуваються жахливі речі", – зазначив Маурер.
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...
Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...