"Страна победившего б*дла": Зірка "Бригади" розкритикував сучасну Росію

Відомий російський актор театру, кіно і дубляжу Павло Майков, якого багато глядачів пам'ятають за роллю Віктора Пчолкіна ( "Пчела") з серіалу "Бригада", в різкій формі розкритикував сучасний стан справ в Росії. Своїми думками артист поділився в інтерв'ю виданню "Московский комсомолец", інформують Патріоти України.

Майков вважає, що в сучасних умовах, завдяки Інтернету життя людей "стала нудним і нецікавим". Він зазначив, що непрофесіонали змогли займатися мистецтвом тільки через те, що у них є гроші, тоді як театр, кіно і література залишають бажати кращого. Іншими словами, як зазначив Майков, Інтернет дискредитував саму професію актора, адже кожен глядач уявив себе критиком, для якого важливо не подивитися фільм від початку і до кінця, а обговорити його, навіть не зрозумівши суті.

Крім того, Павло назвав Росію "страной победившего б*дла", звинуватив Володимира Соловйова в розпалюванні агресії і міжнаціональної ворожнечі і задався питанням: "Чому досі ніхто на нього не подав до суду?" Також Майков згадав про своє торішнє звернення до співвітчизників з приводу 9 Травня. Тоді він закликав переосмислити традиційне святкування Дня Перемоги в РФ і змінити ставлення росіян до цього дня.

Підрив Каховської ГЕС: Окупанти кинули людей на лівому березі напризволяще, в Олешках ситуація критична

середа, 7 червень 2023, 10:50

Станом на 09:40 середи, 7 червня, люди на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра все ще заблоковані на горищах та верхніх поверхах своїх будинків. Хтось намагається самотужки евакуюватися, хтось перечікує. Про це повідомляє блогер "Николаевский...

Хімікати і збудники інфекційних хвороб у криницях: У МОЗ попередили українців про небезпеку через підрив ГЕС

середа, 7 червень 2023, 9:59

На дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Через підрив дамби окупантами вони можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на підтопленій території. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, пере...