"Страна рабов", б'ють навіть жінок: В окупованому Криму охоронець нагайкою та стусанами вибивав з туристів платню за пляж (відео)

Охоронець кримського санаторію "Форос" напав на туристів, він нагайкою вибивав плату за пляж? повідомляють Патріоти України з посиланням на "Примечания.ру".

Потрапивші без путівки на територію санаторію туристи поскаржилися на чоловіка в камуфляжі, який погрожував їм.

За словами наляканих охоронцем відпочиваючих, він "розмахував батогом" перед їхньою родиною і чотирирічною дитиною: "Лише тому, що ми приїхали на пляж, який відвідували шість років поспіль. Хлопці - це дно!" - пише автор відео.

Свої дії співробітник санаторію пояснив тим, що пляж - лікувальний і скупатися там дозволить, якщо туристи заселяться в "Форос" за двісті тисяч рублів.

Користувачі мережі обурені такою поведінкою охоронця про що активно пишуть в коментарях.

"Я вже нічому не дивуюся, так мало місць на пляжі залишилося, доступних для людей", "Зараз повертаюся з подорожі по Криму і Краснодарському краю. Стільки скотинячого, байдужого ставлення до мандрівникам давно не бачила. Є хороші люди, але негативу занадто багато. А природа чудова", " Коли його будуть судити?" - пишуть вони.

З архіву ПУ. "ЗеКоманда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

неділя, 17 січень 2021, 18:00

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...

Хіти тижня. Десятки міцних чоловіків атакували відвідувачів і персонал: На Закарпатті місцеві заблокували гірськолижний курорт, відстоюючи свої порушені права

неділя, 17 січень 2021, 16:00

Власники прибуткового бізнесу вирішили зекономити, але переоцінили власні сили, "кинувши" селян, з котрими уклали угоду, коли починали свій бізнес. На гірськолижному курорті Красія в Закарпатській області на тлі заборони для місцевих жителів безкоштовн...