Страшна аномалія, бережіться! Два міста в Україні накрила хмара отруйного чадного газу

Одеська область потрапила в число регіонів з найвищими викидами чадного газу (CO) в світі. Концентрація чадного газу в Одесі станом на ранок 8 листопада склала 474 ppbv, свідчать дані інтернет-ресурсу Windy.com, передають Патріоти України.

На онлайн-карті метеоресурса помітно, що такий рівень є одним з найвищих показників у всьому світі і зрівнявся з дуже забрудненим повітрям промислових районів Китаю та Індії.

Найвища концентрація СО зафіксована в центрі і півночі Одеської області, в Чернівецькій та Львівській областях, а також в Республіці Молдова.

З чим пов'язаний такий масштабний викид чадного газу, поки невідомо. Разом з тим, одесити в соціальних мережах пов'язують аномальні значення з масовим спалюванням опалого осіннього листя.

Хіти тижня. А тепер, Росіє, почуй українців Зеленого Клину!

вівторок, 11 серпень 2020, 2:00

Перш ніж висовувати вимоги по Східному Донбасу. Тут дорогий наш Леонід Макарович Кравчук знову вибився на найвищу бантину влади. Так давно і наполегливо він цього хотів, бідняга. Вважайте, що всі 26 років, після провальних для нього президентських пере...

Хіти тижня. Дільничних в Україні замінять шерифи: У Авакова анонсували гучну реформу

вівторок, 11 серпень 2020, 1:00

У Україні реформують інститут дільничного - його поступово будут заміняти поліцейські громади, які працюватимуть за аналогією з шерифом. Про це в ефірі каналу Україна 24 розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко. Пол...