Страшна аномалія, бережіться! Два міста в Україні накрила хмара отруйного чадного газу

Одеська область потрапила в число регіонів з найвищими викидами чадного газу (CO) в світі. Концентрація чадного газу в Одесі станом на ранок 8 листопада склала 474 ppbv, свідчать дані інтернет-ресурсу Windy.com, передають Патріоти України.

На онлайн-карті метеоресурса помітно, що такий рівень є одним з найвищих показників у всьому світі і зрівнявся з дуже забрудненим повітрям промислових районів Китаю та Індії.

Найвища концентрація СО зафіксована в центрі і півночі Одеської області, в Чернівецькій та Львівській областях, а також в Республіці Молдова.

З чим пов'язаний такий масштабний викид чадного газу, поки невідомо. Разом з тим, одесити в соціальних мережах пов'язують аномальні значення з масовим спалюванням опалого осіннього листя.

Хіти тижня. "Лайно без мізків!": Кондратюк жорстко пройшовся по російських артистах-фанатах Путіна

четвер, 27 лютий 2020, 3:00

Російські артисти, які підтримали агресію президента Володимира Путіна щодо України, не можуть нести меседжі культури, а тільки пропаганду війни та поневірянь. Про це сказав український продюсер Ігор Кондратюк. За його словами, ні Валерій Меладзе, ні О...

Хіти тижня. Все погано: Зовсім скоро в окупованому Криму відбудеться екокатастрофа

четвер, 27 лютий 2020, 2:00

Окупований Росією Крим залишиться без води вже влітку 2020 року. "В цілому по півострову запасів трохи більше, але кажуть, що води вистачить місяця на чотири. Приблизно до червня. І цього окупаційній владі ніяк не виправити",- розповів Казарін. Треба в...