Страшна аномалія, бережіться! Два міста в Україні накрила хмара отруйного чадного газу

Одеська область потрапила в число регіонів з найвищими викидами чадного газу (CO) в світі. Концентрація чадного газу в Одесі станом на ранок 8 листопада склала 474 ppbv, свідчать дані інтернет-ресурсу Windy.com, передають Патріоти України.

На онлайн-карті метеоресурса помітно, що такий рівень є одним з найвищих показників у всьому світі і зрівнявся з дуже забрудненим повітрям промислових районів Китаю та Індії.

Найвища концентрація СО зафіксована в центрі і півночі Одеської області, в Чернівецькій та Львівській областях, а також в Республіці Молдова.

З чим пов'язаний такий масштабний викид чадного газу, поки невідомо. Разом з тим, одесити в соціальних мережах пов'язують аномальні значення з масовим спалюванням опалого осіннього листя.

Хіти тижня. Чотири місяці літа: Синоптики шокували українців прогнозом

п’ятниця, 15 листопад 2019, 4:00

До 2050 року середня температура по Україні може зрости на півтора градуса, а до кінця сторіччя підвищитися більш ніж на три градуси. Про це на прес-конференції повідомила завідувач відділу прикладної метеорології і кліматології Укргідрометцентру Віра ...

Хіти тижня. "Старый Дункан Маклауд с донецкой пропиской: Как дед на блокпосту дынырийцев унижал", - Фашик Донецький

п’ятниця, 15 листопад 2019, 2:00

Ненависть на лінії розмежування до терористів вже зашкалює і б'є фонтаном. "Если кто не в курсе, пересечение блокпостов дыныры - это то, о чем лучше смотреть по тв и не знать, чем быть непосредственным участником этого процесса, когда вчерашний алкогол...