Страшна хвороба з'їла за три роки: На піку слави померла зірка знаменитих американських телесеріалів

Енні Вершинг

У неділю, 29 січня, у США на 46 році життя померла популярна актриса Енні Вершинг. Зірка серіалів «24 години», «Касл», «Босх», «Поза часом», «Новачок» хворіла на рак. Свій діагноз Енні дізналася у 2020 році, але продовжувала активно зніматися.

Енні Вершинг народилася 28 березня 1977 року в Сент-Луїсі, штат Міссурі. Її кар'єра на телебаченні розпочалася у 2002 році. Актриса зіграла у серіалах «Зоряний шлях: Ентерпрайз» та «Хижі птахи».

Після успішного дебюту Вершинг знімалася щороку у двох-трьох серіалах.

У вересні 2009 року Енні вийшла заміж за актора та коміка Стівена Фулла. Вона народила трьох синів. Найстаршому зараз 12 років, середньому — 9 років, молодшому — 4 роки.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...