Страшна смерть: У Росії восьмирічний хлопчик загинув у холодильнику

У Росії восьмирічний хлопчик, граючи в хованки, заліз у радянський холодильник і помер. Дитина не знала, що відкрити його можна тільки ззовні, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє видання "Фонтанка", трагедія трапилася в ніч на п'ятницю, 2 липня, в Башкирії. Хлопчик ховався від своїх сестер. Однак ті його так і не знайшли.

Пошуки дитини почалися ввечері 1 липня. І тільки пізно вночі його батьки заглянули в старий радянський холодильник "Мир", який стояв за непотрібністю біля сараю у дворі приватного будинку, де о 01:20 і знайшли бездиханне тіло малюка.

Хлопчик не знав, що старі холодильники можна відкрити тільки ззовні і не зміг вибратися з пастки. Він задихнувся. На даний момент призначена судово-медична експертиза.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. . «Картки на суму в 100 злотих видаю...

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.