Страшна смерть: У Росії восьмирічний хлопчик загинув у холодильнику

У Росії восьмирічний хлопчик, граючи в хованки, заліз у радянський холодильник і помер. Дитина не знала, що відкрити його можна тільки ззовні, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє видання "Фонтанка", трагедія трапилася в ніч на п'ятницю, 2 липня, в Башкирії. Хлопчик ховався від своїх сестер. Однак ті його так і не знайшли.

Пошуки дитини почалися ввечері 1 липня. І тільки пізно вночі його батьки заглянули в старий радянський холодильник "Мир", який стояв за непотрібністю біля сараю у дворі приватного будинку, де о 01:20 і знайшли бездиханне тіло малюка.

Хлопчик не знав, що старі холодильники можна відкрити тільки ззовні і не зміг вибратися з пастки. Він задихнувся. На даний момент призначена судово-медична експертиза.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...